7. Sınıf Tam Sayılar Test Pdf

21 Eylül 2023 0 By testimiz.com

7.Sınıf Tam Sayılar

Test Çöz

İndir

 

CEVAP ANAHTARI

1. B
2. D
3. C
4. B
5. D
6. A
7. A
8. D
9. C
10. A
11. B
12. B
13. A
14. B
15. D
16. C
17. D
18. C
19. C
20. C

        7.Sınıf Tam Sayılar Testi Veya Çalışma Hakkında:

        7.Sınıf Matematik Tam Sayılar testi veya etkinliğini İNDİR bölümünden indirebilirsiniz. Ya da isterseniz TIKLA ÇÖZ düğmesinden interaktif çözebilirsiniz.

Bu yazı kısacası Tam Sayılar çalışmasını tanıtmak için hazırlanmıştır. Bu nedenle teknik bir metindir. Diğer yandan Tam Sayılar testinin cevap anahtarı aşağıda verilmiştir. Ancak Tam Sayılar testi içeriğini görmek için İNDİR bağlantısını kullanmalısınız.

      Tam Sayılar Testi:

Öncelikle Pdf Tam Sayılar testi program doğrultusunda hazırlanmıştır. Ayrıca güncel bir çalışmadır. Tam Sayılar çalışması oluşturulurken özellikle MEB kazanımları dikkate alınmıştır. Başka bir deyişle ders kitaplarında yer alan içerikler kullanılmıştır. Genellikle Tam Sayılar çalışması kazanım temelli sorulardan oluşmaktadır. Bunun yanında Tam Sayılar çalışmasında kısa konu anlatımlarına da yer verilmiştir. Böylelikle öğrenme sürecinin devamlılığı hedeflenmiştir. Diğer yandan Tam Sayılar testi hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Bu nedenle verimliliği artmaktadır. Ancak Tam Sayılar testini konu işlenişini takip eden süreçte çözmesi gerekir.

testimiz.com

      PDF Tam Sayılar Test ve Çalışma Yapısı:

Konu veya ünite testleri 10, 12, 15 ya da 20 çoktan seçmeli sorudan oluşmaktadır. Genellikle sorular sınıf seviyesine göre 3 ya da 4 seçenekten meydana gelmektedir. Örneğin 1,2 ve 3.sınıflarda 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede özellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Bu nedenle Tam Sayılar testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir. Yani Pdf Tam Sayılar testini yazdırıp çözmelisiniz. Ancak doğru cevapları indirme sayfasından kontrol edebilirsiniz.

      Tam Sayılar PDF Test Çalışması Hakkında:

      Pdf Tam Sayılar testi özellikle öğrenci başarısını artırmayı amaçlamaktadır. Ayrıca sıralı bir yapıya sahiptir. Başka bir değişle konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Çünkü Pdf Tam Sayılar testi öğrenme hedeflidir. Böylelikle öğrenme sürecine ve kalıcı öğrenmeye katkı sağlamaktadır. Ayrıca Tam Sayılar testini yazdırıp çözebildiğiniz gibi online de çözebilirsiniz. Pdf Tam Sayılar testini pc, akıllı tahta, tablet ya da telefonlara rahatlıkla indirebilirsiniz. Çünkü Pdf Tam Sayılar testi mobil uyumludur. Diğer yandan ana sayfadan mobil uygulamayı indirip cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.

      Test Değerlendirme:

Pdf Tam Sayılar testini yazdırmak için öncelikle indir butonunu kullanarak açmalısınız. Ancak PDF olarak açılacaktır. Yani ekranda çözebildiğiniz gibi yazdırarak ta çözebilirsiniz. Ayrıca Tam Sayılar test cevaplarını bu sayfadan kontrol edebilirsiniz.

testimiz.com.tr

       PDF Tam Sayılar Çalışması Telif Hakkı:

Pdf Tam Sayılar çalışması genellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmıştır. Özellikle Tam Sayılar çalışmasının özgün olmasına özen gösterilmiştir. Diğer yandan Tam Sayılar çalışmasının telif hakkı testimiz.com sitesine aittir. Başka bir deyişle Tam Sayılar çalışması ticari bir amaçla kullanılamaz. Eğitim amaçlı kar amacı olmayan bir paylaşımdır. Başarılar…