8.Sınıf En Büyük Ortak Bölen Test

7 Eylül 2023 0 By testimiz.com

8.Sınıf En Büyük Ortak Bölen Test

Test Çöz

20 ve 36 sayılarının EBOB’u aşağıdakilerden hangisidir?
21 ve 70 sayılarını kalansız bölebilen en büyük doğal sayı hangisidir?
20 kg ve 15 kg ağırlığındaki iki torba şeker eşit ağırlıkta poşetlere paylaştırılmak isteniyor. Bu iş için en az kaç poşet gereklidir?
12, 24 ve 48 sayılarının EBOB ‘u hangisidir?
24 ve 36 sayılarının EBOB ‘u hangisidir?
21 ile 55 sayılarının EBOB ‘u hangisidir?
15 , 20 , 35sayılarının EBOB ‘u hangisidir?
18 , 34 ve 50 sayılarını böldüğünde 2 kalanını veren en büyük sayı aşağıdakilerden hangisidir?
En büyük ortak böleni 15 ve en küçük ortak katı 525 olan iki sayıdan biri 75’tir.Buna göre diğer sayı kaçtır?
30, 40 ve 51 sayılarını böldüğünde, sırasıyla 3, 4 ve 6 kalanını veren en büyük sayı kaçtır?
96 kg ve 84 kg’lık torbalardaki toz şekerler eşit miktarda ve hiç artmayacak şekilde en az sayıda torba kullanılarak paylaştırılmak isteniyor.Torbalar kaç kg’lık olmalıdır?
Üç ayrı ülkeden 24, 30 ve 48 kişilik üç öğrenci grubu gezi için ülkemize geliyorlar.Bir odada sadece aynı ülke öğrencilerinin ve her odada eşit sayıda öğrenci olması isteniyor. Bu öğrenciler için en az kaç oda ayrılması gerekir?

      8.Sınıf En Büyük Ortak Bölen Test:

      Etkileşimli 8.Sınıf En Büyük Ortak Bölen EBOB Testinin Hazırlanışı:

      İnteraktif 8.Sınıf En Büyük Ortak Bölen EBOB konu testi özellikle sanal bir çalışmadır. Ancak 8.Sınıf En Büyük Ortak Bölen EBOB testi internet bağlantısı ile etkinleşir. Etkileşimli 8.Sınıf En Büyük Ortak Bölen EBOB testi yalnız MEB kazanımları dikkate alınarak hazırlanmıştır. Çevrimiçi 8.Sınıf En Büyük Ortak Bölen EBOB testi hazırlanırken genellikle ders kitapları esas alınmıştır. Aynı zamanda 8.Sınıf En Büyük Ortak Bölen EBOB testi hazırlanırken sınıf içi uygulamalar da örnek alınmıştır. Çünkü 8.Sınıf En Büyük Ortak Bölen EBOB testi bireysel başarıyı artırmayı hedeflemektedir. Kısacası 8.Sınıf En Büyük Ortak Bölen EBOB kazanım testi öğrenme hedeflidir. Bunun yanında 8.Sınıf En Büyük Ortak Bölen EBOB testi konusunda uzman öğretmenlerin katkı ve görüşleri alınmıştır. İnteraktif 8.Sınıf En Büyük Ortak Bölen EBOB testi için öğrenci ya da öğretmen görüşü önemlidir. Son olarak 8.Sınıf En Büyük Ortak Bölen EBOB testi sizin görüşleriniz doğrultusunda geliştirilecektir.

testimiz.com

      Online 8.Sınıf En Büyük Ortak Bölen EBOB Test Çalışmasının Yapısı:

      Testleriimiz programlar doğrultusunda sürekli yenilenmekte ya da güncellenmektedir. İnteraktif 8.Sınıf En Büyük Ortak Bölen EBOB test soruları genellikle çoktan seçmelidir. 8.Sınıf En Büyük Ortak Bölen EBOB konu testi hazırlanırken 1.2. ve 3.Sınıflar için genellikle 3 seçenek tercih edilmiştir. Çünkü 8.Sınıf En Büyük Ortak Bölen EBOB testinin zorluk seviyesini seçenek sayısı belirler. Etkileşimli 8.Sınıf En Büyük Ortak Bölen EBOB testi için 4.sınıf ya da ikinci kademede 4 seçenek tercih edilmiştir. 8.Sınıf En Büyük Ortak Bölen EBOB testinde her sorunun özellikle bir cevap hakkı vardır. Aynı zamanda istediğiniz zaman cevap tercihinizi değiştirebilirsiniz. 8.Sınıf En Büyük Ortak Bölen EBOB konu testi özellikle dinamik bir yapıya sahiptir. Yani 8.Sınıf En Büyük Ortak Bölen EBOB testini tekrar tekrar çözebilirsiniz. Çünkü 8.Sınıf En Büyük Ortak Bölen EBOB testini yenilediğinizde soru ve seçeneklerin yerleri değişmektedir. Böylelikle her tekrarda 8.Sınıf En Büyük Ortak Bölen EBOB konusunda farklı bir test çözmüş gibi olacaksınız. Ancak bağlantı verilen testlerde bu özellik yoktur.

      İnteraktif 8.Sınıf En Büyük Ortak Bölen EBOB Test Çalışmasının Genel Özellikleri:

      Çevrimiçi 8.Sınıf En Büyük Ortak Bölen EBOB testi özellikle bireysel başarıyı artırmak için hazırlanmıştır. Etkileşimli 8.Sınıf En Büyük Ortak Bölen EBOB testi genellikle çevrim içidir. Ancak sanal ortamda etkileşimli olarak çözülmektedir. Çünkü 8.Sınıf En Büyük Ortak Bölen EBOB çalışma testi interaktif bir çalışmadır. Ancak 8.Sınıf En Büyük Ortak Bölen EBOB konu testini yazdırmak isterseniz dokümanlar bölümünden indirebilirsiniz. Testimiz indir bölümünde PDF olarak açılacaktır. İnteraktif 8.Sınıf En Büyük Ortak Bölen EBOB testi özellikle ekonomik ve çevrecidir. Çünkü 8.Sınıf En Büyük Ortak Bölen EBOB kazanım testini çevrimiçi çözerken kâğıt israfı olmaz. Ancak indirilen dokümanlarda da içerik sıkıştırılarak kâğıt israfı önlemiştir. Böylelikle 8.Sınıf En Büyük Ortak Bölen EBOB testi atık oluşturmaz.

.

      8.Sınıf En Büyük Ortak Bölen EBOB Testi Telif Hakkı:

      İlk olarak 8.Sınıf En Büyük Ortak Bölen EBOB testi genel eğitim amacı ile hazırlanmıştır. İnteraktif 8.Sınıf En Büyük Ortak Bölen EBOB testi genellikle özgün bir çalışmadır. Özellikle intihal denetimi yapılarak oluşturulmuştur. Telif hakkı ile ilgili bilgilendirmek kanuni gerekliliktir. 8.Sınıf En Büyük Ortak Bölen EBOB testini internetten ücretsiz çözebilirsiniz. Ayrıca sitemizi uygulama olarak mobil cihazınıza ekleyebilirsiniz. Özellikle 8.Sınıf En Büyük Ortak Bölen EBOB konu testi telif hakkı aksi ispatlanmadıkça testimiz.com sitesine aittir. Ancak testimiz.com 8.Sınıf En Büyük Ortak Bölen EBOB kazanım testi telif hakkını saklı tutar. Sonuç olarak 8.Sınıf En Büyük Ortak Bölen EBOB testinin kullanımı izne tabidir.