8.Sınıf Fiilimsiler Test İndir

14 Eylül 2022 0 By testimiz.com

8.Sınıf Fiilimsiler Cevaplı Pdf Test

Test Çöz

2.Fiilimsiler

CEVAP ANAHTARI

1. B
2. B
3. B
4. D
5. C
6. D
7. D
8. B
9. D
10. D
11. A
12. A

 

       8.Sınıf Fiilimsiler Cevaplı Pdf Test Hakkında:

Fiilimsiler testi özellikle sıralı bir çalışmadır. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Pdf Fiilimsiler testini indirmek için İndir butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle Pdf testi görebilirsiniz. Lakin Pdf Fiilimsiler testini sağ üst köşeden indirebilirsiniz. İsterseniz indirmeden yazdırabilirsiniz. Özellikle Fiilimsiler testi öğrenme hedeflidir. Yani test çözerken öğrenmenizi sağlamak için hazırlanmıştır.

      PDF Test Yapısı:

Fiilimsiler testi genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Bunun yanında eşleştirme veya boşluk doldurma gibi etkinliklere de yer verilmiştir. Pdf konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 çoktan seçmeli sorudan oluşturulmuştur. Sorular sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1, 2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede genellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Fiilimsiler testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir.

testimiz.com

      Fiilimsiler Testinin Hazırlanışı:

Testlerimiz özellikle MEB kazanımları doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu nedenle Fiilimsiler testi hazırlanırken ders kitaplarından yararlanılmıştır. Yani Fiilimsiler testinde ders içerikleri kullanılmıştır. Diğer yandan sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Üstelik Fiilimsiler testi alanında uzman öğretmenlerin katkısıyla oluşturulmuştur. Böylelikle Fiilimsiler testinin başarılı olması hedeflenmiştir.

.

      Telif Hakkı:

      PDF Fiilimsiler testi özellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmıştır. Yani PDF Fiilimsiler testi genellikle özgün bir çalışmadır. Çünkü Fiilimsiler testinin özgün olmasına özellikle özen gösterilmiştir. Başka bir deyişle Fiilimsiler testinin telif hakkı testimiz.com sitesine aittir. Başka bir deyişle Fiilimsiler testi ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak bireysel öğrenme amacı taşımaktadır. Başarılar…