1.Sınıf 20 İçinde Yan Yana Toplama İşlemi Konu Testimiz

11 Aralık 20210Yazar:testimiz.com

1.Sınıf 20 İçinde Yan Yana Toplama

1.Sınıf 20 İçinde Yan Yana Toplama İşlemi

TEBRİKLER.

1.Sınıf 20 İçinde Yan Yana Toplama İşlemi

Testini Başarıyla Tamamladınız.

Toplam Soru Sayısı: %%TOTAL%%

Sizin Doğru Sayınız: %%SCORE%%

Başarı Yüzdeniz:  %%PERCENTAGE%%

Öğretmen Görüşü: %%RATING%%


Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.
Soru 1

10 + 7 = .... işleminin sonucu kaçtır?

A
16
B
18
C
17
Soru 2

6 + 6 = .... işleminin sonucu kaçtır?

A
11
B
13
C
12
Soru 3

9 + 8 = .... işleminin sonucu kaçtır?

A
17
B
18
C
19
Soru 4

14 + 5 = .... işleminin sonucu kaçtır?

A
19
B
18
C
20
Soru 5

7 + 7 = .... işleminin sonucu kaçtır?

A
14
B
12
C
16
Soru 6

12 + 6 = .... işleminin sonucu kaçtır?

A
19
B
20
C
18
Soru 7

8 + 4 = .... işleminin sonucu kaçtır?

A
12
B
11
C
13
Soru 8

9 + 5 = .... işleminin sonucu kaçtır?

A
12
B
13
C
14
Soru 9

7 + 5 = .... işleminin sonucu kaçtır?

A
14
B
13
C
12
Soru 10

9 + 7 = .... işleminin sonucu kaçtır?

A
17
B
15
C
16
Sınavı tamamlamak için butona tıklayınız, yanlışlarınız gösterilecektir. Sonuçları al.
10 tamamladınız.
Liste
Geri dön
Tamamlananlar işaretlendi.
12345
678910
Son
Geri dön

Etkileşimli Toplama İşlemi

 

9 + 7 = …. işleminin sonucu kaçtır?
7 + 7 = …. işleminin sonucu kaçtır?
9 + 5 = …. işleminin sonucu kaçtır?
8 + 4 = …. işleminin sonucu kaçtır?
9 + 8 = …. işleminin sonucu kaçtır?
7 + 5 = …. işleminin sonucu kaçtır?
6 + 6 = …. işleminin sonucu kaçtır?
10 + 7 = …. işleminin sonucu kaçtır?
12 + 6 = …. işleminin sonucu kaçtır?
14 + 5 = …. işleminin sonucu kaçtır?

       1.Sınıf Matematik 20 İçinde Yan Yana Toplama İşlemi Konu Testi:

      Bu metin özetle teknik bir metindir. Özellikle 20 İçinde Yan Yana Toplama İşlemi testini tanıtmak için hazırlanmıştır. Bu çalışma sanal ortamda yapılan interaktif ya da online bir çalışmadır. 20 İçinde Yan Yana Toplama İşlemi konu testini çözmek için Başlat bağlantısını tıklayınız. Önceki yada sonraki soruyu görmek için alttaki yön tuşlarını kullanmalısınız. Ancak 20 İçinde Yan Yana Toplama İşlemi testinde liste bağlantısından istediğiniz soruyu görebilirsiniz. Listede cevapladığınız sorular renkli görünecektir. 20 İçinde Yan Yana Toplama İşlemi testinde yapmadığınız soruları buradan görebilirsiniz. Ayrıca 20 İçinde Yan Yana Toplama İşlemi testini değerlendirmeden liste bölümünden doğru-yanlış cevapları görebilirsiniz. Ancak sonuçları al butonuna basınca karşınıza 20 İçinde Yan Yana Toplama İşlemi testini değerlendirme ekranı çıkacaktır. Böylece ekranda 20 İçinde Yan Yana Toplama İşlemi testi değerlendirme raporu ve öğretmen görüşü yer alacaktır. Bu görüşleri dikkate almanız özellikle öğrenmenize katkı sağlayacaktır. Bununla birlikte alt ekranda 20 İçinde Yan Yana Toplama İşlemi testi ile ilgili cevapları kontrol edebilirsiniz.

      İnteraktif 20 İçinde Yan Yana Toplama İşlemi Testi:

Test çözmek aynı zamanda etkili bir öğrenme yöntemidir. 20 İçinde Yan Yana Toplama İşlemi testi özellikle bireysel öğrenmeyi sağlamak için hazırlanmıştır. İnteraktif 20 İçinde Yan Yana Toplama İşlemi testi özellikle eğitim programları doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu nedenle özenli ve kaliteli bir çalışmadır. 20 İçinde Yan Yana Toplama İşlemi test çalışması oluşturulurken MEB kazanımları dikkate alınmıştır. Ayrıca 20 İçinde Yan Yana Toplama İşlemi testi güncel bir çalışmadır. Özellikle sınıf içi çalışmalardan yararlanılmıştır. Testler genellikle ders kitabı içeriklerinden oluşturulmuştur. Böylelikle test başarısı artırılmıştır.

testimiz.com

      Test ve Çalışma Yapısı:

      Test yazmak uzmanlık ister. 20 İçinde Yan Yana Toplama İşlemi Testi alanında uzman öğretmenler tarafından hazırlanmıştır. Konu ya da ünite testleri 10, 12, 15 veya 20 çoktan seçmeli sorudan oluşturulmuştur. Ancak testimiz sınıf seviyesine göre 3 ya da 4 seçenekten meydana gelmektedir. Genellikle 1,2 ve 3.sınıflarda 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede özellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Bu nedenle 20 İçinde Yan Yana Toplama İşlemi testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir. Lakin 20 İçinde Yan Yana Toplama İşlemi testi için her sorunun bir cevap hakkı vardır. Ancak istediğiniz zaman cevap seçeneğini değiştirebilirsiniz.

      İnteraktif Test Çalışması:

       İnteraktif veya online test çalışması sanal etkileşimli bir çalışmadır. 20 İçinde Yan Yana Toplama İşlemi testi aynı zamanda öğrenci başarısını artırmayı amaçlamaktadır. Genellikle interaktif testler dinamik bir yapıya sahiptir. Yani tekrar tekrar çözme imkanı verir. Diğer yandan 20 İçinde Yan Yana Toplama İşlemi testinde soru ve seçenekler her tekrarda yer değiştirecektir. Yani 20 İçinde Yan Yana Toplama İşlemi testini her tekrarda yeni bir çalışma karşınıza çıkacaktır. Ayrıca 20 İçinde Yan Yana Toplama İşlemi testini akıllı tahtalarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çünkü akıllı tahtalarla yüzde yüz uyumludur. 20 İçinde Yan Yana Toplama İşlemi testini tablet ya da telefonlardan da rahatlıkla çözebilirsiniz. Yani 20 İçinde Yan Yana Toplama İşlemi testi mobil uyumludur. Diğer yandan cihazınıza mobil uygulamayı indirip yükleyebilirsiniz.

 

testimiz.com.tr

      Telif Hakkı:

      Çalışmaların intihal denetimine özellikle önem verilmektedir. İnteraktif 20 İçinde Yan Yana Toplama İşlemi testi genellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmıştır. Özellikle 20 İçinde Yan Yana Toplama İşlemi testinin özgün olmasına özen gösterilmiştir. Diğer yandan 20 İçinde Yan Yana Toplama İşlemi testinin telif hakkı testimiz.com sitesine aittir. Başka bir deyişle 20 İçinde Yan Yana Toplama İşlemi testi ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak bireysel öğrenme amacı taşımaktadır. Başarılar…