2.Sınıf Unıt 10 Anımals Testimiz

9 Kasım 2021 0 By testimiz.com

2.Sınıf Unıt 10 Anımals Test Çöz

2.Sınıf Unıt 10 Anımals

TEBRİKLER.

2.Sınıf Unıt 10 Anımals

Testini Başarıyla Tamamladınız.

Toplam Soru Sayısı: %%TOTAL%%

Sizin Doğru Sayınız: %%SCORE%%

Başarı Yüzdeniz:  %%PERCENTAGE%%

Öğretmen Görüşü: %%RATING%%


Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.
Soru 1
Görsele uygun şıkkı seçiniz.
A
Chickens
B
Horses
C
Fishes
Soru 2
What is that?

It is a/ an____________.

 
A
Penguin
B
Giraffe
C
Duck
Soru 3
That is a_____________.  
A
Lion
B
Cow
C
Duck
Soru 4
Görsele uygun şıkkı seçiniz.
A
Lion
B
Tiger
C
Elephant
Soru 5
This is a/ an_____________.
A
Crocodile
B
Shark
C
Snake
Soru 6
What can a dolphin do?

__________________ .

 
A
Dolphin can sing
B
Dolphin can swim
C
Dolphin can run.
Soru 7
A parrot can’t run but it can__________
A
Swim
B
Drive a car
C
Talk
Soru 8
Görsele uygun şıkkı seçiniz.
A
Donkey
B
Horse
C
Sheep
Soru 9
A cat can____________, but it can’t talk.
A
Fly
B
Sing
C
Climb a tree
Soru 10
What can an eagle do?

_____________.

 
A
It can swing.
B
It can climb a tree.
C
It can fly
Sınavı tamamlamak için butona tıklayınız, yanlışlarınız gösterilecektir. Sonuçları al.
10 tamamladınız.
Liste
Geri dön
Tamamlananlar işaretlendi.
12345
678910
Son
Geri dön

Etkileşimli Sözcük Çalışması

     2.Sınıf Unıt 10 Anımals Test Çöz Hakkında:

       Unıt 10 Anımals uzaktan eğitim testini çözmek için Başla‘ya tıklayınız.

        1. 2.Sınıf Unıt 10 Anımals Konu Testi Nasıl Hazırlanmıştır?

Unıt 10 Anımals konu testi İnteraktif etkileşimli bir çalışmadır. Unıt 10 Anımals testi içerik geliştirme uzmanları tarafından özenle oluşturulmuştur. Aynı zamanda Unıt 10 Anımals testi MEB eğitim programlarına göre hazırlanmıştır. Çünkü Unıt 10 Anımals testi hazırlanırken program hedefleri dikkate alınmıştır. Unıt 10 Anımals kazanım testinde özellikle ders kitapları esas alınmıştır. Çünkü Unıt 10 Anımals çalışma testi öğrenme hedeflidir. Üstelik interaktif Unıt 10 Anımals testi hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Özellikle sınıf içi uygulamalar Unıt 10 Anımals testinin başarısını artırmaktadır. Online Unıt 10 Anımals testi için öğrenci yada öğretmen görüşü önemlidir. Lütfen bizimle paylaşınız.

       2. 2.Sınıf Unıt 10 Anımals Kazanım Testinin Yapısal Özellikleri:

İnteraktif Unıt 10 Anımals test soruları çoktan seçmelidir. Ancak sınıf seviyesine göre 3 yada 4 seçenekli olabilir. Unıt 10 Anımals konu testi hazırlanırken 1.2. ve 3. sınıflarda 3 seçenek tercih edilmiştir. Çünkü seçenek sayısı Unıt 10 Anımals kazanım testinin zorluk seviyesini belirler. Unıt 10 Anımals çalışma testi için 4.sınıf ve ikinci kademede 4 seçenek tercih edilmiştir. Ancak Unıt 10 Anımals etkileşim testinde her sorunun özellikle bir cevap hakkı vardır. Aynı zamanda istediğiniz zaman tercihinizi değiştirebilirsiniz. Uzaktan eğitim Unıt 10 Anımals testini tekrar tekrar çözebilirsiniz. Özellikle her seferinde başka bir test göreceksiniz. Çünkü Unıt 10 Anımals sanal testinde soru ve seçeneklerin yerleri sürekli değişir. Ancak bazı bağlantılı testlerde bu özellik yoktur. Etkileşimli Unıt 10 Anımals testinde süre kısıtlaması yoktur. Ancak siz kendi sürenizi tutabilirsiniz.

       3. 2.Sınıf Unıt 10 Anımals Çalışma Testinin Genel Özellikleri:

Unıt 10 Anımals konu testi özellikle bireysel öğrenmeye katkı sağlamak için hazırlanmıştır. İlk olarak interatif Unıt 10 Anımals testi online çözülür. Çünkü Unıt 10 Anımals çalışma testi sanal etkileşimli bir çalışmadır. Ancak Unıt 10 Anımals konu testini yazarak çözmek isterseniz dokümanlar bölümünden indirebilirsiniz. Etkileşimli Unıt 10 Anımals test çalışması özellikle çevrecidir. Çünkü Unıt 10 Anımals kazanım testini online çözerken kağıt israfı olmaz. Ancak yazdırılan çalışmalarda da içerik sıkıştırılarak kağıt israfı önlemiştir. Böylece Unıt 10 Anımals testini çözerken atık oluşmaz.

       4. Etkileşimli Unıt 10 Anımals Testi Telif Hakkı:

Unıt 10 Anımals etkileşim testi ilk olarak genel eğitim amacı ile hazırlanmıştır. Ancak Unıt 10 Anımals testini sanal ortamda ücretsiz çözebilirsiniz. Özellikle Unıt 10 Anımals konu testi telif hakkı aksi ispatlanmadıkça testimiz.com sitesine aittir. Ancak testimiz.com Unıt 10 Anımals kazanım testi telif hakkını saklı tutar. Sonuç olarak Unıt 10 Anımals testinin kullanımı özel izne tabidir.