2.Sınıf Matematik Geometrik Şekiller Çalışması Pdf İndir

12 Şubat 2021 0 By testimiz.com

2.Sınıf Matematik Geometrik Şekiller Çalışması

 

 

       2.Sınıf Matematik Geometrik Şekiller Çalışması Testi Hakkında:

      Geometrik Şekiller Çalışması testi özellikle sıralı bir çalışmadır. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Pdf Geometrik Şekiller Çalışması testini indirmek için İndir butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle Pdf testi görebilirsiniz. Lakin Pdf Geometrik Şekiller Çalışması testini sağ üst köşeden indirebilirsiniz. İsterseniz indirmeden yazdırabilirsiniz. Özellikle Geometrik Şekiller Çalışması testi öğrenme hedeflidir. Yani test çözerken öğrenmenizi sağlamak için hazırlanmıştır.

      PDF Test Yapısı:

        Geometrik Şekiller Çalışması testi genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Bunun yanında eşleştirme veya boşluk doldurma gibi etkinliklere de yer verilmiştir. Pdf konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 çoktan seçmeli sorudan oluşturulmuştur. Sorular sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1, 2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede genellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Geometrik Şekiller Çalışması testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir.

testimiz.com

      Geometrik Şekiller Çalışması Testinin Hazırlanışı:

        Testlerimiz özellikle MEB kazanımları doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu nedenle Geometrik Şekiller Çalışması testi hazırlanırken ders kitaplarından yararlanılmıştır. Yani Geometrik Şekiller Çalışması testinde ders içerikleri kullanılmıştır. Diğer yandan sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Üstelik Geometrik Şekiller Çalışması testi alanında uzman öğretmenlerin katkısıyla oluşturulmuştur. Böylelikle Geometrik Şekiller Çalışması testinin başarılı olması hedeflenmiştir.

.

      Telif Hakkı:

      PDF Geometrik Şekiller Çalışması testi özellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmıştır. Yani PDF Geometrik Şekiller Çalışması testi genellikle özgün bir çalışmadır. Çünkü Geometrik Şekiller Çalışması testinin özgün olmasına özellikle özen gösterilmiştir. Başka bir deyişle Geometrik Şekiller Çalışması testinin telif hakkı testimiz.com sitesine aittir. Başka bir deyişle Geometrik Şekiller Çalışması testi ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak bireysel öğrenme amacı taşımaktadır. Başarılar…