2. Sınıf Sayıları Karşılaştırma ve Sıralama Test

2. Sınıf Sayıları Karşılaştırma ve Sıralama Test

2.Sınıf Sayıları Karşılaştırma ve Sıralama

Test Çöz

.

Aşağıdaki sıralamalardan hangisi küçükten büyüğe doğru yapılmıştır?
Ya da Aşağıdaki sıralamalardan hangisi büyükten küçüğe doğru yapılmıştır?
Aşağıdaki sayılardan hangisi en büyüktür?
Ancak Aşağıdaki sayılardan hangisi en küçüktür?
Aşağıdaki sıralamalardan hangisi küçükten büyüğe doğru yapılmıştır?
Veya Aşağıdaki sıralamalardan hangisi büyükten küçüğe doğru yapılmıştır?
74, 83, 65 sayılarını büyükten küçüğe doğru sıralanışı hangisidir?
57, 53, 59 sayılarının büyükten küçüğe doğru sıralanışı aşağıdakilerden hangisidir?
87, 92, 78 sayılarının küçükten büyüğe doğru sıralanışı aşağıdakilerden hangisidir?
89’dan sonraki ilk sayı aşağıdakilerden hangisidir?
49’dan önceki ilk sayı aşağıdakilerden hangisidir?
Sınıf listesinde 31. ve 33. sıradaki öğrencilerin arasında olan Emir kaçıncı sıradadır?

       2.Sınıf Sayıları Karşılaştırma ve Sıralama Konu Testi Hakkında:

      Sayıları Karşılaştırma ve Sıralama uzaktan eğitim testini çözmek için Başla‘ya tıklayınız. Böylelikle test sorularını ve seçeneklerini görebilirsiniz. Sayıları Karşılaştırma ve Sıralama testi tekrar tekrar çözmek üzere düzenlenmiştir. Yani kalıcı öğrenmek için tekrar önemlidir. Her tekrarda Sayıları Karşılaştırma ve Sıralama testinde soru ve cevapların yeri değişecektir. Böylelikle ezber yapmadan öğrenme ağlanmaktadır.

      Sayıları Karşılaştırma ve Sıralama Konu Testinin Hazırlanışı:

      Sayıları Karşılaştırma ve Sıralama konu testi özellikle sanal etkileşimli bir çalışmadır. Diğer bir deyişle online test çözme çalışmasıdır. Üstelik Sayıları Karşılaştırma ve Sıralama testi içerik geliştirme uzmanları tarafından özenle oluşturulmuştur. Aynı zamanda Sayıları Karşılaştırma ve Sıralama testi MEB eğitim programlarına göre hazırlanmıştır. Çünkü Sayıları Karşılaştırma ve Sıralama testi hazırlanırken program hedefleri dikkate alınmıştır. Sayıları Karşılaştırma ve Sıralama kazanım testinde özellikle ders kitaplarında yer alan içerikler kullanılmıştır. Çünkü Sayıları Karşılaştırma ve Sıralama çalışma testi öğrenme hedeflidir. Bununla birlikte Sayıları Karşılaştırma ve Sıralama testi hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Böylelikle sınıf içi uygulamalar Sayıları Karşılaştırma ve Sıralama testinin başarısını artıracaktır. Online Sayıları Karşılaştırma ve Sıralama testi için öğrenci ya da öğretmen görüşü önemlidir. Bizimle görüş ve önerilerinizi paylaşınız.

testimiz.com

      Kazanım Testinin Yapısal Özellikleri:

      Testlerimiz sürekli güncellenmekte ya da yenilenmektedir. İnteraktif Sayıları Karşılaştırma ve Sıralama test soruları genellikle çoktan seçmelidir. Ancak sınıf seviyesine göre 3 ya da 4 seçenekli olabilir. Ancak Sayıları Karşılaştırma ve Sıralama konu testi hazırlanırken 1.2. ve 3. Sınıflar için genellikle 3 seçenek tercih edilmiştir. Çünkü seçenek sayısı Sayıları Karşılaştırma ve Sıralama kazanım testinin zorluk seviyesini belirler. Sayıları Karşılaştırma ve Sıralama çalışma testi için 4.sınıf ya da ikinci kademede 4 seçenek tercih edilmiştir. Ancak Sayıları Karşılaştırma ve Sıralama etkileşim testinde her sorunun özellikle bir cevap hakkı vardır. Aynı zamanda istediğiniz zaman tercihinizi değiştirebilirsiniz. Uzaktan eğitim Sayıları Karşılaştırma ve Sıralama testini özellikle tekrar tekrar çözebilirsiniz. Çünkü Sayıları Karşılaştırma ve Sıralama testini yenilediğinizde soru ve cevapların yerleri değişmektedir. Her seferinde Böylece her tekrarda aynı konuda başka bir test çözeceksiniz. Ancak bazı bağlantılı testlerde bu özellik yoktur.

testimiz.com

      Sayıları Karşılaştırma ve Sıralama Testi Genel Özellikleri:

      Sayıları Karşılaştırma ve Sıralama konu testi özellikle bireysel öğrenmeye katkı sağlamak için hazırlanmıştır. İnteraktif Sayıları Karşılaştırma ve Sıralama testi genellikle çevrimiçi çözülür. Çünkü Sayıları Karşılaştırma ve Sıralama çalışma testi sanal etkileşimli bir çalışmadır. Ancak Sayıları Karşılaştırma ve Sıralama konu testini yazarak çözmek isterseniz dokümanlar bölümünden indirebilirsiniz. Etkileşimli Sayıları Karşılaştırma ve Sıralama test çalışması özellikle çevrecidir. Çünkü Sayıları Karşılaştırma ve Sıralama kazanım testini çevrimiçi çözerken kâğıt israfı olmaz. Ancak yazdırılan çalışmalarda da içerik sıkıştırılarak kâğıt israfı önlemiştir. Böylece Sayıları Karşılaştırma ve Sıralama testini çözerken atık oluşmaz.

testimiz.com.tr

      Telif Hakkı:

      Sayıları Karşılaştırma ve Sıralama etkileşim testi ilk olarak genel eğitim amacı ile hazırlanmıştır. Ancak Sayıları Karşılaştırma ve Sıralama testini sanal ortamda ücretsiz çözebilirsiniz. Özellikle Sayıları Karşılaştırma ve Sıralama konu testi telif hakkı aksi ispatlanmadıkça testimiz.com sitesine aittir. Ancak testimiz.com Sayıları Karşılaştırma ve Sıralama kazanım testi telif hakkını saklı tutar. Sonuç olarak Sayıları Karşılaştırma ve Sıralama testinin kullanımı özel izne tabidir.

Sayıları Karşılaştırma ve Sıralamax kazanım testi,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.