3.Sınıf Şekilleri Kenar Sayılarına Göre İsimlendirelim Test

9 Haziran 2023 0 By testimiz.com

3.Sınıf Şekilleri Kenar Sayılarına Göre İsimlendirelim Test

Test Çöz

 

 Yukarıdaki şekil kenarlarına göre nasıl adlandırılır?
 Yandaki çokgen için hangisi söylenemez?
Verilen şeklin kaç kenarı vardır?
 Yandaki çokgenin adı nedir?
Verilen çokgenin adı nedir?  
Yandaki çokgenin adı nedir?  
görselle ilgili hangisi doğru değildir?
 Yandaki şeklin kaç kenarı vardır?
Verilen şeklin kaç köşesi vardır?
Görseldeki şeklin kaç kenarı vardır?
 Yanda çizimi verilen şekil için hangisi söylenemez?
Görseldeki cisim düzgün çokgendir. Bu cisim için hangisi söylenemez?

       3.Sınıf Şekilleri Kenar Sayılarına Göre İsimlendirelim Konu Testi Hakkında:

       Şekilleri Kenar Sayılarına Göre İsimlendirelim uzaktan eğitim testini çözmek için Başla‘ya tıklayınız.

       1. 3.Sınıf Şekilleri Kenar Sayılarına Göre İsimlendirelim Konu Testi Nasıl Hazırlanmıştır?

Şekilleri Kenar Sayılarına Göre İsimlendirelim konu testi özellikle sanal etkileşimli bir çalışmadır. Bunun yanında Şekilleri Kenar Sayılarına Göre İsimlendirelim testi içerik geliştirme uzmanları tarafından özenle oluşturulmuştur. Aynı zamanda Şekilleri Kenar Sayılarına Göre İsimlendirelim testi MEB eğitim programlarına göre hazırlanmıştır. Çünkü Şekilleri Kenar Sayılarına Göre İsimlendirelim testi hazırlanırken program hedefleri dikkate alınmıştır. Şekilleri Kenar Sayılarına Göre İsimlendirelim kazanım testinde özellikle ders kitapları esas alınmıştır. Çünkü Şekilleri Kenar Sayılarına Göre İsimlendirelim çalışma testi öğrenme hedeflidir. İnteraktif Şekilleri Kenar Sayılarına Göre İsimlendirelim testi hazırlanırken özellikle sınıf içi uygulamalardan yararlanılmıştır. Böylelikle sınıf içi uygulamalar Şekilleri Kenar Sayılarına Göre İsimlendirelim testinin başarısını artıracaktır. Online Şekilleri Kenar Sayılarına Göre İsimlendirelim testi için öğrenci ya da öğretmen görüşü önemlidir. Son olarak bizimle yorumlarınızı paylaşınız.

testimiz.com

       2. 3.Sınıf Şekilleri Kenar Sayılarına Göre İsimlendirelim Kazanım Testinin Yapısal Özellikleri:

Testlerimiz sürekli güncellenmekte ya da yenilenmektedir. İnteraktif Şekilleri Kenar Sayılarına Göre İsimlendirelim test soruları genellikle çoktan seçmelidir. Ancak sınıf seviyesine göre 3 ya da 4 seçenekli olabilir. Ancak Şekilleri Kenar Sayılarına Göre İsimlendirelim konu testi hazırlanırken 1.2. ve 3. Sınıflar için genellikle 3 seçenek tercih edilmiştir. Çünkü seçenek sayısı Şekilleri Kenar Sayılarına Göre İsimlendirelim kazanım testinin zorluk seviyesini belirler. Şekilleri Kenar Sayılarına Göre İsimlendirelim çalışma testi için 4.sınıf ya da ikinci kademede 4 seçenek tercih edilmiştir. Ancak Şekilleri Kenar Sayılarına Göre İsimlendirelim etkileşim testinde her sorunun özellikle bir cevap hakkı vardır. Aynı zamanda istediğiniz zaman tercihinizi değiştirebilirsiniz. Uzaktan eğitim Şekilleri Kenar Sayılarına Göre İsimlendirelim testini özellikle tekrar tekrar çözebilirsiniz. Çünkü Şekilleri Kenar Sayılarına Göre İsimlendirelim testini yenilediğinizde soru ve cevapların yerleri değişmektedir. Her seferinde Böylece her tekrarda aynı konuda başka bir test çözeceksiniz. Ancak bazı bağlantılı testlerde bu özellik yoktur.

testimiz.com

       3. 3.Sınıf Şekilleri Kenar Sayılarına Göre İsimlendirelim Çalışma Testinin Genel Özellikleri:

Şekilleri Kenar Sayılarına Göre İsimlendirelim konu testi özellikle bireysel öğrenmeye katkı sağlamak için hazırlanmıştır. İnteraktif Şekilleri Kenar Sayılarına Göre İsimlendirelim testi genellikle çevrimiçi çözülür. Çünkü Şekilleri Kenar Sayılarına Göre İsimlendirelim çalışma testi sanal etkileşimli bir çalışmadır. Ancak Şekilleri Kenar Sayılarına Göre İsimlendirelim konu testini yazarak çözmek isterseniz dokümanlar bölümünden indirebilirsiniz. Etkileşimli Şekilleri Kenar Sayılarına Göre İsimlendirelim test çalışması özellikle çevrecidir. Çünkü Şekilleri Kenar Sayılarına Göre İsimlendirelim kazanım testini çevrimiçi çözerken kâğıt israfı olmaz. Ancak yazdırılan çalışmalarda da içerik sıkıştırılarak kâğıt israfı önlemiştir. Böylece Şekilleri Kenar Sayılarına Göre İsimlendirelim testini çözerken atık oluşmaz.

testimiz.com.tr

       4. Etkileşimli Şekilleri Kenar Sayılarına Göre İsimlendirelim Testi Telif Hakkı:

Şekilleri Kenar Sayılarına Göre İsimlendirelim etkileşim testi ilk olarak genel eğitim amacı ile hazırlanmıştır. Ancak Şekilleri Kenar Sayılarına Göre İsimlendirelim testini sanal ortamda ücretsiz çözebilirsiniz. Özellikle Şekilleri Kenar Sayılarına Göre İsimlendirelim konu testi telif hakkı aksi ispatlanmadıkça testimiz.com sitesine aittir. Ancak testimiz.com Şekilleri Kenar Sayılarına Göre İsimlendirelim kazanım testi telif hakkını saklı tutar. Sonuç olarak Şekilleri Kenar Sayılarına Göre İsimlendirelim testinin kullanımı özel izne tabidir.