3.Sınıf Tek Ve Çift Doğal Sayıları Öğrenelim Test

3.Sınıf Tek Ve Çift Doğal Sayıları Öğrenelim Test

3.Sınıf Tek Ve Çift Doğal Sayıları Öğrenelim

Test Çöz

.

1, 3, 5, 7, 9 sayıları için aşağıdakilerden hangisi söylenebilir?
Ya da Aşağıdakilerden hangisinin tamamı çift sayılardan oluşmuştur?
Aşağıdakilerden hangisinin tamamı tek sayılardan oluşmaktadır?
Birler basamağı 1, 3, 5, 7 ve 9 olan sayılar için aşağıdakilerden hangisini söyleyebiliriz?
Aşağıdaki sayı dizilerinden hangisinin tamamı çift sayılardan oluşmuştur?
Veya Aşağıdaki sayı dizilerinden hangisinin tamamı tek sayılardan oluşmuştur?
Aşağıdaki sayı dizilerinden hangisinin tamamı çift sayılardan oluşmuştur?
Ya da Aşağıdaki sayı dizilerinden hangisinin tamamı tek sayılardan oluşmuştur?
Aşağıdakilerden hangisinin sonucu tek sayıdır?
Veya Aşağıdaki toplama işlemlerinden hangisinin sonucu çift sayıdır?
Aşağıdaki toplama işlemlerinden hangisinin sonucu tek sayıdır?
Ancak Aşağıdakilerden hangisi yanlıştır?

       3.Sınıf Tek Ve Çift Doğal Sayıları Öğrenelim Konu Testi Hakkında:

      Tek Ve Çift Doğal Sayıları Öğrenelim testi özellikle etkileşimli bir çalışmadır. Yani bilgisayar ortamında çözmek için hazırlanmıştır. İnteraktif Tek Ve Çift Doğal Sayıları Öğrenelim testini çözmek için Başla butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle soru ve cevapları görebilirsiniz. Tek Ve Çift Doğal Sayıları Öğrenelim testinde yön oklarını kullanarak önceki ve sonraki soruları açabilirsiniz. İsterseniz liste bölümünden istediğiniz soruyu da seçebilirsiniz. Özellikle Tek Ve Çift Doğal Sayıları Öğrenelim testi öğrenme hedeflidir. Yani test çözerken öğrenmenizi sağlamak için hazırlanmıştır.

      Test Yapısı ve Değerlendirme:

      Tek Ve Çift Doğal Sayıları Öğrenelim testi özellikle dinamik bir yapıya sahiptir. Yani soru ve seçeneklerin yerleri sürekli değişmektedir. Böylelikle Tek Ve Çift Doğal Sayıları Öğrenelim testini tekrar tekrar çözebilirsiniz. Çünkü her tekrarda aynı konuda yeni bir test karşınıza çıkacaktır. Tek Ve Çift Doğal Sayıları Öğrenelim testinde genellikle kalıcı öğrenme hedeflenmiştir. Bu nedenle soru ve cevaplar yer değiştirerek ezber önlenmiştir. Örneğin Tek Ve Çift Doğal Sayıları Öğrenelim testini çözdünüz. Değerlendir butonuna bastınız. Karşınıza çıkan raporda başarı yüzdeniz görülecektir. Eğer eksikleriniz varsa tekrar çözmeniz sizin yararınıza olacaktır. Ayrıca Tek Ve Çift Doğal Sayıları Öğrenelim testini tekrar inceleyerek cevaplarınızı karşılaştırabilirsiniz. Tek Ve Çift Doğal Sayıları Öğrenelim testini çözerken her soruya birden fazla cevap verme hakkınız vardır. Yani istediğiniz sorudan başlayabildiğiniz gibi istediğiniz zaman cevabınızı da değiştirebilirsiniz. Ancak cevabınızı değiştirseniz bile değerlendirmeye alınacaktır. Tek Ve Çift Doğal Sayıları Öğrenelim testinde genellikle verdiğiniz her yanlış cevap puanınızı azaltacaktır. Bu nedenle doğru cevap vermeye özen gösteriniz.

      Tek Ve Çift Doğal Sayıları Öğrenelim Konu Testinin Hazırlanışı:

      Testlerimiz özellikle MEB kazanımları doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu nedenle Tek Ve Çift Doğal Sayıları Öğrenelim testi hazırlanırken ders kitaplarından yararlanılmıştır. Yani Tek Ve Çift Doğal Sayıları Öğrenelim testinde ders içerikleri kullanılmıştır. Diğer yandan sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Üstelik Tek Ve Çift Doğal Sayıları Öğrenelim testi alanında uzman öğretmenlerin katkısıyla oluşturulmuştur. Böylelikle Tek Ve Çift Doğal Sayıları Öğrenelim testinin başarılı olması hedeflenmiştir.

testimiz.com

      Telif Hakkı:

      Tek Ve Çift Doğal Sayıları Öğrenelim testi özellikle özgün bir çalışmadır. Testlerimiz genellikle intihal denetimi yapıldıktan sonra yayınlanmaktadır. Ancak Tek Ve Çift Doğal Sayıları Öğrenelim testinin telif hakkı testimiz.com sitesine aittir. Bu nedenle ticari amaçla kullanılamaz. Tek Ve Çift Doğal Sayıları Öğrenelim genel eğitim amaçlıdır. Ancak başka amaçla kullanmak izne tabidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Azra dedi ki:

    Soruları değiştiriyor musunuz?

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.