4.Sınıf 4-5 ve 6 Basamaklı Sayıları Çözümleme Test

23 Eylül 2021 0 By testimiz.com

4.Sınıf 4-5 ve 6 Basamaklı Sayıları Çözümleme

Test Çöz

       4.Sınıf 4-5 ve 6 Basamaklı Sayıları Çözümleme Test Çalışması Hakkında:

4-5 ve 6 Basamaklı Sayıları Çözümleme konu testi özellikle eğitim programları doğrultusunda hazırlanmıştır. Yani 4-5 ve 6 Basamaklı Sayıları Çözümleme testi hazırlanırken MEB kazanımları dikkate alınmıştır. Ancak interaktif yani sanal olarak çözülebilir. Bu testi çözmek için genel ağ bağlantınız olması gerekir. Ayrıca 4-5 ve 6 Basamaklı Sayıları Çözümleme testi hazırlanırken ders kitaplarındaki içerikler kullanılmıştır. Bunun yanında sınıf içi uygulamalara da yer verilmiştir. 4-5 ve 6 Basamaklı Sayıları Çözümleme testinde zaman zaman kısa anlatımlarda yer alır. Böylece test çözerken öğrenme de gerçekleşir. Bu testi çözerken öğrendikleriniz pekiştirirken aynı zamanda yeni bilgiler de edinirsiniz. Kalıcı öğrenme düzenli tekrarla olur. 4-5 ve 6 Basamaklı Sayıları Çözümleme testini belirli aralıklarla tekrar tekrar çözmek kalıcı öğrenmeyi sağlayacaktır.

      Test ve Soru Yapısı:

İnteraktif 4-5 ve 6 Basamaklı Sayıları Çözümleme testi özellikle dinamik bir yapıya sahiptir. Yani tekrar tekrar çözülebilir. 4-5 ve 6 Basamaklı Sayıları Çözümleme testini her çözdüğünüzde soru ve cevapların yeri değişecektir. Yani her tekrar aynı konuda yeni bir test oluşturacaktır. Böylelikle ezberlemeden etkili bir şekilde öğrenme ağlanacaktır.

4-5 ve 6 Basamaklı Sayıları Çözümleme testi sınıf ve ders durumlarına göre genellikle 10, 12, 15 ve 20 sorudan oluşturulmuştur. Seçenekler sınıf seviyesine göre 3 ya da 4 seçenekten oluşturulmuştur. 1-3. sınıflar için 3 seçenekli sorular oluşturulmuştur. Ancak 4.sınıf ve ortaokul seviyesindeki testler 4 seçeneklidir.

      Test Çözme ve Değerlendirme:

Online 4-5 ve 6 Basamaklı Sayıları Çözümleme testini çözmek için butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle soru ve seçenekleri görebilirsiniz. İşaretlediğiniz her soru emen doğru ya da yanlış olarak değerlendirilir. Yanlış cevabınızı değiştirme hakkınız vardır. Ancak notunuz azalacaktır.

Sanal etkileşimli 4-5 ve 6 Basamaklı Sayıları Çözümleme testinde altta bulunan okları kullanarak önceki ya da sonraki soruya geçebilirsiniz. Ancak isterseniz liste seçeneğinden istediğiniz soruyu çözebilirsiniz. Listede doğru cevaplananlar yeşil, yanlış olanlar kırmızı olacaktır.

4-5 ve 6 Basamaklı Sayıları Çözümleme testi bitince butonuna basınız. Karşınıza bir sonuç değerlendirme sayfası çıkacaktır. Bu sayfada başarı yüzdenizin yanı sıra öğretmen görüşü de yer almaktadır. Öğretmen görüşü doğrultusunda 4-5 ve 6 Basamaklı Sayıları Çözümleme testini tekrar çözebilirsiniz. İsterseniz yön oklarını kullanarak cevapları kontrol edebilirsiniz.

      Telif Hakkı:

İlk olarak 4-5 ve 6 Basamaklı Sayıları Çözümleme testi genel eğitim amacı ile hazırlanmıştır. İnteraktif 4-5 ve 6 Basamaklı Sayıları Çözümleme testi genellikle özgün bir çalışmadır. Özellikle intihal denetimi yapılarak oluşturulmuştur. Telif hakkı ile ilgili bilgilendirmek kanuni gerekliliktir. 4-5 ve 6 Basamaklı Sayıları Çözümleme testini internetten ücretsiz çözebilirsiniz. Ayrıca sitemizi uygulama olarak mobil cihazınıza ekleyebilirsiniz. Özellikle 4-5 ve 6 Basamaklı Sayıları Çözümleme konu testi telif hakkı aksi ispatlanmadıkça testimiz.com sitesine aittir. Ancak testimiz.com 4-5 ve 6 Basamaklı Sayıları Çözümleme kazanım testi telif hakkını saklı tutar. Sonuç olarak 4-5 ve 6 Basamaklı Sayıları Çözümleme testinin kullanımı izne tabidir.

.