4.Sınıf Matematik Basit Kesirler Çalışması Pdf İndir

17 Şubat 2021 0 Yazar: testimiz.com

4.Sınıf Matematik Basit Kesirler Çalışması

 

       4.Sınıf Matematik Basit Kesirler Çalışması Testi Hakkında:

      Basit Kesirler Çalışması testi özellikle sıralı bir çalışmadır. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Pdf Basit Kesirler Çalışması testini indirmek için İndir butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle Pdf testi görebilirsiniz. Lakin Pdf Basit Kesirler Çalışması testini sağ üst köşeden indirebilirsiniz. İsterseniz indirmeden yazdırabilirsiniz. Özellikle Basit Kesirler Çalışması testi öğrenme hedeflidir. Yani test çözerken öğrenmenizi sağlamak için hazırlanmıştır.

      PDF Test Yapısı:

        Basit Kesirler Çalışması testi genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Bunun yanında eşleştirme veya boşluk doldurma gibi etkinliklere de yer verilmiştir. Pdf konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 çoktan seçmeli sorudan oluşturulmuştur. Sorular sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1, 2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede genellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Basit Kesirler Çalışması testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir.

testimiz.com

      Basit Kesirler Çalışması Testinin Hazırlanışı:

        Testlerimiz özellikle MEB kazanımları doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu nedenle Basit Kesirler Çalışması testi hazırlanırken ders kitaplarından yararlanılmıştır. Yani Basit Kesirler Çalışması testinde ders içerikleri kullanılmıştır. Diğer yandan sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Üstelik Basit Kesirler Çalışması testi alanında uzman öğretmenlerin katkısıyla oluşturulmuştur. Böylelikle Basit Kesirler Çalışması testinin başarılı olması hedeflenmiştir.

.

      Telif Hakkı:

      PDF Basit Kesirler Çalışması testi özellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmıştır. Yani PDF Basit Kesirler Çalışması testi genellikle özgün bir çalışmadır. Çünkü Basit Kesirler Çalışması testinin özgün olmasına özellikle özen gösterilmiştir. Başka bir deyişle Basit Kesirler Çalışması testinin telif hakkı testimiz.com sitesine aittir. Başka bir deyişle Basit Kesirler Çalışması testi ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak bireysel öğrenme amacı taşımaktadır. Başarılar…