4. Sınıf Saygılıyız Test

19 Eylül 2023 0 By testimiz.com

4. Sınıf Saygılıyız Test

Test Çöz

 

      4. Sınıf Saygılıyız Test Hakkında:

       Not: Onun Yerinde Olsaydım testimizi hemen çözmek için Başla düğmesine basınız.
       Bu metin özellikle Onun Yerinde Olsaydım çalışmasını tanıtmak için hazırlanmıştır. Ancak teknik bir metindir. Bunun yanında Onun Yerinde Olsaydım testinde yer alan sorular aşağıda verilmiştir. Fakat Onun Yerinde Olsaydım testi soru seçeneklerini görmek için testi başlatmalısınız.

      İnteraktif Onun Yerinde Olsaydım Testi Soruları:

Aşağıdakilerden hangisi olumlu bir özelliktir?
Ya da Aşağıdakilerden hangisi olumsuz bir davranıştır?
Dünyada hiç bir insan bir başkasıyla aynı özelliklere sahip değildir. Aşağıdakilerden hangisi fiziksel farklılıklarımızdan birisi değildir?
Aşağıdakilerden hangisi fiziksel özelliklerimizden birisi değildir?
Veya Aşağıdakilerden hangisi doğru değildir?
Engelli bireylere karşı nasıl davranmalıyız?
Aşağıdakilerden hangisi fiziksel farklılıklarımızdan birisidir?
Ancak Aşağıdakilerden hangisi fiziksel farklılıklarımızdan birisidir?
Aşağıdaki ifadelerden hangisi doğrudur?
Ya da Aşağıdakilerden hangisi doğru değildir?
Aşağıdakilerden hangisi insanın kendisini başkalarının yerine koyabilme yeteneğidir?
Ancak Aşağıdakilerden hangisi bireylerin doğuştan gelen değerleriyle ve özellikleriyle kabullenmektir?

       Etkileşimli Onun Yerinde Olsaydım Testi Hakkında:

       İnteraktif Onun Yerinde Olsaydım testi ilk olarak eğitim programlarına göre hazırlanmıştır. Aynı zamanda Onun Yerinde Olsaydım çalışması oluşturulurken MEB kazanımları dikkate alınmıştır. Onun Yerinde Olsaydım testi hazırlanırken özellikle ders kitabı içeriklerinden yararlanılmıştır. Testimiz Onun Yerinde Olsaydım testi genellikle kazanım temelli sorulardan oluşmaktadır. Bunun yanında Onun Yerinde Olsaydım çalışmasında kısa konu anlatımlarına da yer verilmiştir. Son olarak Onun Yerinde Olsaydım testi hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır.

testimiz.com

 

       Online Onun Yerinde Olsaydım Testi Soru Yapısı:

       Etkileşimli Onun Yerinde Olsaydım soruları genellikle 10, 12, 15 veya 20 sorudan oluşmaktadır. Onun Yerinde Olsaydım testleri sınıf seviyesine göre 3 ya da 4 seçenekten meydana gelmektedir. Genellikle 1,2 ve 3.sınıflarda 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Bunun yanında 4.sınıflarda ve ikinci kademede özellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Ancak Onun Yerinde Olsaydım testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir. Onun Yerinde Olsaydım testi için her sorunun özellikle bir cevap hakkı vardır. Ancak istediğiniz zaman cevap seçeneğini değiştirebilirsiniz.

 

      Çevrim İçi Onun Yerinde Olsaydım Test Çalışması Hakkında:

       İnteraktif Onun Yerinde Olsaydım test çalışması özellikle dinamik bir yapıya sahiptir. Başka bir değişle tekrar tekrar çözme imkanı vardır. Onun Yerinde Olsaydım testinde soru veya seçenekler her tekrarda yer değiştirecektir. Böylelikle ezber önlenmekte ve kalıcı öğrenme sağlanmaktadır. Kısacası Onun Yerinde Olsaydım testini her tekrarda yeni bir çalışma karşınıza çıkacaktır. Ancak bağlantı verilen bazı çalışmalarda bu özellik yoktur.

 

      İnteraktif Onun Yerinde Olsaydım Konu Testi Değerlendirme:

       Etkileşimli Onun Yerinde Olsaydım testini çözerken özellikle alttaki okları kullanarak önceki ve sonraki soruya geçebilirsiniz. Ancak dilerseniz listeden seçerek istediğiniz soruyu görebilirsiniz. Ayrıca Onun Yerinde Olsaydım testini değerlendirmeden liste bölümünden doğru-yanlış cevapları görebilirsiniz. Ancak sonuçları al butonuna basınca karşınıza Onun Yerinde Olsaydım testini değerlendirme ekranı çıkacaktır. Böylece ekranda Onun Yerinde Olsaydım testi değerlendirme raporu ve öğretmen görüşü yer alacaktır. Bununla birlikte alt ekranda Onun Yerinde Olsaydım testi ile ilgili cevapları kontrol edebilirsiniz.

testimiz.com.tr

 

       Sanal Etkileşimli Onun Yerinde Olsaydım Testi Telif Hakkı:

       İnteraktif Onun Yerinde Olsaydım testi genellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmıştır. Özellikle Onun Yerinde Olsaydım testinin özgün olmasına özen gösterilmiştir. Böylece Onun Yerinde Olsaydım testinin bütün hakları testimiz.com sitesine aittir. Başka bir deyişle Onun Yerinde Olsaydım testini kullanmak için izin almanız gerekmektedir. Başarılar…