4.Sınıf Yazılı Değerlendirme Testleri

27 Haziran 2020 0 By testimiz.com

4.Sınıf Yazılı Değerlendirme Testleri

 1. Matematik 1.Dönem 2.Yazılı Soruları

 2. Fen Bilimleri 1.Dönem 2.Yazılı Soruları

 3. Sosyal Bilgiler 1. Dönem 2. Yazılı Soruları

 4. Türkçe 1.Dönem 2.Yazılı Soruları

 5. Sosyal Bilgiler 1. Dönem 2.Yazılı Değerlendirme

 6. Fen Bilimleri 1. Dönem 2.Yazılı Değerlendirme

 7. Din Kültürü 1.Dönem 2.Değerlendirme

 8. Din Kültürü 1.Dönem 1.Değerlendirme Sınavı

 9. Fen Bilimleri 1.Dönem 1.Değerlendirme Yazılısı

 10. Sosyal Bilgiler 1.Dönem 1.Değerlendirme Sınavı

 11. Matematik 1.Dönem 1.Değerlendirme Yazılısı

 12. Türkçe 1.Dönem 1.Değerlendirme Sınavı

 13. Din Kültürü 2.Dönem 1.Yazılı

 14. türkçe 1.dönem 2.yazılı değerlendirme

 15. Matematik 1.Dönem 2.Değerlendirme

 16. Matematik 1.Dönem 2.Yazılı

 17. Türkçe 1.Dönem 2.Yazılı Değerlendirme

 18. Türkçe 1.dönem 2.yazılı

 19. Sosyal Bilgiler 1.Dönem 2.Yazılı Sınavı

 20. Matematik 1.Dönem 2.Yazılı Sınavı

 21. Fen Bilimleri 1.Dönem 2.Yazılı

 22. Din Kültürü 1.Dönem 2.Yazılı

 23. Türkçe 1.dönem 1.yazılı

 24. Sosyal Bilgiler 1.Dönem 1.Yazılı

 25. Matematik 1.Dönem 1.Yazılı

 26. Fen Bilimleri 1.Dönem 1.Yazılı

 27. Türkçe 1.dönem 2.yazılı değerlendirme

 28. Matematik 1.Dönem 2.Yazılı Değerlendirme

 29. Türkçe 1.dönem 1.yazılı değerlendirme

 30. Matematik 1.Dönem 1.Yazılı Değerlendirme

 31. Sosyal Bilgiler 1.Dönem 2.Yazılı Değerlendirme

4.Sınıf Yazılı Değerlendirme Testleri Hakkında:

1. 4.Sınıf Yazılı Değerlendirme Konu Testleri Nasıl Hazırlanmıştır?

Yazılı Değerlendirme konu testleri İnteraktif etkileşimli bir çalışmalardır. Yazılı Değerlendirme testleri içerik geliştirme uzmanları tarafından özenle oluşturulmuştur. Aynı zamanda Yazılı Değerlendirme testleri MEB eğitim programlarına göre hazırlanmıştır. Çünkü Yazılı Değerlendirme testleri hazırlanırken program hedefleri dikkate alınmıştır. Yazılı Değerlendirme çalışma testlerinde özellikle ders kitapları esas alınmıştır. Çünkü Yazılı Değerlendirme hazırlık testleri öğrenme hedeflidir. Üstelik interaktif Yazılı Değerlendirme konu testleri hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Özellikle sınıf içi uygulamalar Yazılı Değerlendirme testlerin başarısını artırmaktadır. Online Yazılı Değerlendirme tesleri için öğrenci yada öğretmen görüşü önemlidir. Lütfen bizimle paylaşınız.

2. 4.Sınıf Yazılı Değerlendirme Kazanım Testlerinin Yapısal Özellikleri:

İnteraktif Yazılı Değerlendirme test soruları çoktan seçmelidir. Ancak seçenek sayısı Yazılı Değerlendirme kazanım testlerinin zorluk seviyesini belirler. Yazılı Değerlendirme çalışma testleri için 4.sınıf ve ikinci kademede 4 seçenek tercih edilmiştir. Ancak Yazılı Değerlendirme etkileşim testlerinde her sorunun özellikle bir cevap hakkı vardır. Aynı zamanda istediğiniz zaman tercihinizi değiştirebilirsiniz. Uzaktan eğitim Yazılı Değerlendirme testlerini tekrar tekrar çözebilirsiniz. Özellikle her seferinde başka bir test göreceksiniz. Çünkü Yazılı Değerlendirme sanal testlerinde soru ve seçeneklerin yerleri sürekli değişir. Ancak bazı bağlantılı testlerde bu özellik yoktur. Etkileşimli Yazılı Değerlendirme testlerinde süre kısıtlaması yoktur. Ancak siz kendi sürenizi tutabilirsiniz.

       3. 4.Sınıf Yazılı Değerlendirme Çalışma Testlerinin Genel Özellikleri:

Yazılı Değerlendirme konu testleri özellikle bireysel öğrenmeye katkı sağlamak için hazırlanmıştır. İlk olarak interatif Yazılı Değerlendirme testleri online çözülür. Çünkü Yazılı Değerlendirme çalışma testi sanal etkileşimli bir çalışmadır. Ancak Yazılı Değerlendirme konu testini yazarak çözmek isterseniz dokümanlar bölümünden indirebilirsiniz. Etkileşimli Yazılı Değerlendirme testleri çalışması özellikle çevrecidir. Çünkü Yazılı Değerlendirme kazanım testlerini online çözerken kağıt israfı olmaz. Ancak yazdırılan çalışmalarda da içerik sıkıştırılarak kağıt israfı önlemiştir. Böylece Yazılı Değerlendirme testini çözerken atık oluşmaz.

       4. Etkileşimli Yazılı Değerlendirme Testleri Telif Hakkı:

Yazılı Değerlendirme etkileşim testleri ilk olarak genel eğitim amacı ile hazırlanmıştır. Ancak Yazılı Değerlendirme testini sanal ortamda ücretsiz çözebilirsiniz. Özellikle Yazılı Değerlendirme konu testleri telif hakkı aksi ispatlanmadıkça testimiz.com sitesine aittir. Ancak testimiz.com Yazılı Değerlendirme kazanım testleri telif hakkını saklı tutar. Sonuç olarak Yazılı Değerlendirme testlerinin kullanımı özel izne tabidir.