7.Sınıf Hücre Konu Testi

12 Ekim 2020 0 Yazar: testimiz.com

7.Sınıf Hücre Konu Testi

7.Sınıf Fen Bilimleri Hücre Konu Testi

Başla

TEBRİKLER.

7.Sınıf Fen Bilimleri Hücre Konu Testi

Testini Başarıyla Tamamladınız.

Toplam Soru Sayısı: %%TOTAL%%

Sizin Doğru Sayınız: %%SCORE%%

Başarı Yüzdeniz:  %%PERCENTAGE%%

Öğretmen Görüşü: %%RATING%%


Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.
Geri dön
Tamamlananlar işaretlendi.
12345
678910
Son
Geri dön

       7.Sınıf Hücre Testi Hakkında:

       Hücre uzaktan eğitim testini çözmek için Başla‘ya tıklayınız.

        1. 7.Sınıf Hücre Konu Testi Nasıl Hazırlanmıştır?

Hücre konu testi İnteraktif etkileşimli bir çalışmadır. Hücre testi içerik geliştirme uzmanları tarafından özenle oluşturulmuştur. Aynı zamanda Hücre testi MEB eğitim programlarına göre hazırlanmıştır. Çünkü Hücre testi hazırlanırken program hedefleri dikkate alınmıştır. Hücre kazanım testinde özellikle ders kitapları esas alınmıştır. Çünkü Hücre çalışma testi öğrenme hedeflidir. Üstelik interaktif Hücre testi hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Özellikle sınıf içi uygulamalar Hücre testinin başarısını artırmaktadır. Online Hücre testi için öğrenci yada öğretmen görüşü önemlidir. Lütfen bizimle paylaşınız.

       2. 7.Sınıf Hücre Kazanım Testinin Yapısal Özellikleri:

İnteraktif Hücre test soruları çoktan seçmelidir. Ancak sınıf seviyesine göre 3 yada 4 seçenekli olabilir. Hücre konu testi hazırlanırken 1.2. ve 3. sınıflarda 3 seçenek tercih edilmiştir. Çünkü seçenek sayısı Hücre kazanım testinin zorluk seviyesini belirler. Hücre çalışma testi için 4.sınıf ve ikinci kademede 4 seçenek tercih edilmiştir. Ancak Hücre etkileşim testinde her sorunun özellikle bir cevap hakkı vardır. Aynı zamanda istediğiniz zaman tercihinizi değiştirebilirsiniz. Uzaktan eğitim Hücre testini tekrar tekrar çözebilirsiniz. Özellikle her seferinde başka bir test göreceksiniz. Çünkü Hücre sanal testinde soru ve seçeneklerin yerleri sürekli değişir. Ancak bazı bağlantılı testlerde bu özellik yoktur. Etkileşimli Hücre testinde süre kısıtlaması yoktur. Ancak siz kendi sürenizi tutabilirsiniz.

       3. 7.Sınıf Hücre Çalışma Testinin Genel Özellikleri:

Hücre konu testi özellikle bireysel öğrenmeye katkı sağlamak için hazırlanmıştır. İlk olarak interatif Hücre testi online çözülür. Çünkü Hücre çalışma testi sanal etkileşimli bir çalışmadır. Ancak Hücre konu testini yazarak çözmek isterseniz dokümanlar bölümünden indirebilirsiniz. Etkileşimli Hücre test çalışması özellikle çevrecidir. Çünkü Hücre kazanım testini online çözerken kağıt israfı olmaz. Ancak yazdırılan çalışmalarda da içerik sıkıştırılarak kağıt israfı önlemiştir. Böylece Hücre testini çözerken atık oluşmaz.

       4. Etkileşimli Hücre Testi Telif Hakkı:

Hücre etkileşim testi ilk olarak genel eğitim amacı ile hazırlanmıştır. Ancak Hücre testini sanal ortamda ücretsiz çözebilirsiniz. Özellikle Hücre konu testi telif hakkı aksi ispatlanmadıkça testimiz.com sitesine aittir. Ancak testimiz.com Hücre kazanım testi telif hakkını saklı tutar. Sonuç olarak Hücre testinin kullanımı özel izne tabidir.