1.Sınıf 0 ile Toplama İşlemi Konu Testimiz

11 Aralık 20210Yazar:testimiz.com

1.Sınıf 0 ile Toplama İşlemi

1.Sınıf 0 ile Toplama İşlemi

TEBRİKLER.

1.Sınıf 0 ile Toplama İşlemi

Testini Başarıyla Tamamladınız.

Toplam Soru Sayısı: %%TOTAL%%

Sizin Doğru Sayınız: %%SCORE%%

Başarı Yüzdeniz:  %%PERCENTAGE%%

Öğretmen Görüşü: %%RATING%%


Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.
Soru 1

     4

     0

+   3  

     ...    işleminin  sonucu hangisidir?

A
7
B
6
C
8
Soru 2

8 + 0 = ... işleminin sonucu hangisidir?

A
7
B
8
C
12
Soru 3

0 + 7 + 3 = .....işleminin sonucu hangisidir?

A
10
B
9
C
11
Soru 4

7 + 5 + 0 = .....işleminin sonucu hangisidir?

A
11
B
12
C
13
Soru 5

7 + 0 + 5 = ..... işleminin sonucu hangisidir?

A
13
B
12
C
11
Soru 6

     9

     8

+   0  

     ...    işleminin  sonucu hangisidir?

A
15
B
16
C
17
Soru 7

0 + 4 + 5 = .....işleminin sonucu hangisidir?

A
9
B
10
C
11
Soru 8

6 + 5 + 0 = ..... işleminin sonucu kaçtır?

A
10
B
12
C
11
Soru 9
7 + 7 + 0 = .....işleminin sonucu hangisidir?
A
12
B
13
C
14
Soru 10

     9

+   0   

    ...    işleminin  sonucu hangisidir?

A
9
B
8
C
7
Sınavı tamamlamak için butona tıklayınız, yanlışlarınız gösterilecektir. Sonuçları al.
10 tamamladınız.
Liste
Geri dön
Tamamlananlar işaretlendi.
12345
678910
Son
Geri dön

 

6 + 5 + 0 = ….. işleminin sonucu kaçtır?
8 + 0 = … işleminin sonucu hangisidir?
 •      9
 • +   0   
 •     …    işleminin  sonucu hangisidir?
7 + 0 + 5 = ….. işleminin sonucu hangisidir?
0 + 7 + 3 = …..işleminin sonucu hangisidir?
7 + 5 + 0 = …..işleminin sonucu hangisidir?
0 + 4 + 5 = …..işleminin sonucu hangisidir?
7 + 7 + 0 = …..işleminin sonucu hangisidir?
 •      4
 •      0
 • +   3  
 •      …    işleminin  sonucu hangisidir?
 •      9
 •      8
 • +   0  
 •      …    işleminin  sonucu hangisidir?

       1.Sınıf Matematik 0 ile Toplama İşlemi Konu Testi:

      Bu metin özetle teknik bir metindir. Özellikle 0 ile Toplama İşlemi testini tanıtmak için hazırlanmıştır. Bu çalışma sanal ortamda yapılan interaktif ya da online bir çalışmadır. 0 ile Toplama İşlemi konu testini çözmek için Başlat bağlantısını tıklayınız. Önceki yada sonraki soruyu görmek için alttaki yön tuşlarını kullanmalısınız. Ancak 0 ile Toplama İşlemi testinde liste bağlantısından istediğiniz soruyu görebilirsiniz. Listede cevapladığınız sorular renkli görünecektir. 0 ile Toplama İşlemi testinde yapmadığınız soruları buradan görebilirsiniz. Ayrıca 0 ile Toplama İşlemi testini değerlendirmeden liste bölümünden doğru-yanlış cevapları görebilirsiniz. Ancak sonuçları al butonuna basınca karşınıza 0 ile Toplama İşlemi testini değerlendirme ekranı çıkacaktır. Böylece ekranda 0 ile Toplama İşlemi testi değerlendirme raporu ve öğretmen görüşü yer alacaktır. Bu görüşleri dikkate almanız özellikle öğrenmenize katkı sağlayacaktır. Bununla birlikte alt ekranda 0 ile Toplama İşlemi testi ile ilgili cevapları kontrol edebilirsiniz.

      İnteraktif 0 ile Toplama İşlemi Testi:

Test çözmek aynı zamanda etkili bir öğrenme yöntemidir. 0 ile Toplama İşlemi testi özellikle bireysel öğrenmeyi sağlamak için hazırlanmıştır. İnteraktif 0 ile Toplama İşlemi testi özellikle eğitim programları doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu nedenle özenli ve kaliteli bir çalışmadır. 0 ile Toplama İşlemi test çalışması oluşturulurken MEB kazanımları dikkate alınmıştır. Ayrıca 0 ile Toplama İşlemi testi güncel bir çalışmadır. Özellikle sınıf içi çalışmalardan yararlanılmıştır. Testler genellikle ders kitabı içeriklerinden oluşturulmuştur. Böylelikle test başarısı artırılmıştır.

testimiz.com

      Test ve Çalışma Yapısı:

      Test yazmak uzmanlık ister. 0 ile Toplama İşlemi Testi alanında uzman öğretmenler tarafından hazırlanmıştır. Konu ya da ünite testleri 10, 12, 15 veya 20 çoktan seçmeli sorudan oluşturulmuştur. Ancak testimiz sınıf seviyesine göre 3 ya da 4 seçenekten meydana gelmektedir. Genellikle 1,2 ve 3.sınıflarda 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede özellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Bu nedenle 0 ile Toplama İşlemi testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir. Lakin 0 ile Toplama İşlemi testi için her sorunun bir cevap hakkı vardır. Ancak istediğiniz zaman cevap seçeneğini değiştirebilirsiniz.

      İnteraktif Test Çalışması:

       İnteraktif veya online test çalışması sanal etkileşimli bir çalışmadır. 0 ile Toplama İşlemi testi aynı zamanda öğrenci başarısını artırmayı amaçlamaktadır. Genellikle interaktif testler dinamik bir yapıya sahiptir. Yani tekrar tekrar çözme imkanı verir. Diğer yandan 0 ile Toplama İşlemi testinde soru ve seçenekler her tekrarda yer değiştirecektir. Yani 0 ile Toplama İşlemi testini her tekrarda yeni bir çalışma karşınıza çıkacaktır. Ayrıca 0 ile Toplama İşlemi testini akıllı tahtalarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çünkü akıllı tahtalarla yüzde yüz uyumludur. 0 ile Toplama İşlemi testini tablet ya da telefonlardan da rahatlıkla çözebilirsiniz. Yani 0 ile Toplama İşlemi testi mobil uyumludur. Diğer yandan cihazınıza mobil uygulamayı indirip yükleyebilirsiniz.

 

testimiz.com.tr

      Telif Hakkı:

      Çalışmaların intihal denetimine özellikle önem verilmektedir. İnteraktif 0 ile Toplama İşlemi testi genellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmıştır. Özellikle 0 ile Toplama İşlemi testinin özgün olmasına özen gösterilmiştir. Diğer yandan 0 ile Toplama İşlemi testinin telif hakkı testimiz.com sitesine aittir. Başka bir deyişle 0 ile Toplama İşlemi testi ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak bireysel öğrenme amacı taşımaktadır. Başarılar…