2.Sınıf 100’e Kadar Nesne Sayılarını Belirleme ve Yazma Test

2.Sınıf 100’e Kadar Nesne Sayılarını Belirleme ve Yazma Test

2.Sınıf 100’e Kadar Nesne Sayılarını Belirleme ve Yazma Test Çöz İNDİR ÇALIŞMA İNDİR 78 sayısının okunuşu hangisidir? 57 sayısının okunuşu hangisidir? 96 sayısının okunuşu hangisidir? Okunuşu “Yetmiş beş” olan sayı hangisidir? Ya da Okunuşu “Kırk sekiz” olan sayı hangisidir? Okunuşu “Yirmi yedi” olan sayı hangisidir? Aşağıdaki eşleştirmelerden hangisi yanlıştır? Ya da Aşağıdaki eşleştirmelerden hangisi yanlıştır? […]

2.Sınıf 100’e Kadar Nesne Sayılarını Belirleme ve Yazma

Test Çöz

İNDİR

ÇALIŞMA İNDİR

78 sayısının okunuşu hangisidir?
57 sayısının okunuşu hangisidir?
96 sayısının okunuşu hangisidir?
Okunuşu “Yetmiş beş” olan sayı hangisidir?
Ya da Okunuşu “Kırk sekiz” olan sayı hangisidir?
Okunuşu “Yirmi yedi” olan sayı hangisidir?
Aşağıdaki eşleştirmelerden hangisi yanlıştır?
Ya da Aşağıdaki eşleştirmelerden hangisi yanlıştır?
Aşağıdaki eşleştirmelerden hangisi yanlıştır?
Veya Aşağıdaki eşleştirmelerden hangisi yanlıştır?
Okunuşu -Seksen dört- olan sayı hangisidir?
Aşağıda verilen sayılardan hangisinin okunuşu yanlış verilmiştir?

       2.Sınıf 100’e Kadar Nesne Sayılarını Belirleme ve Yazma Konu Testi Hakkında:

      100’e Kadar Nesne Sayılarını Belirleme ve Yazma uzaktan eğitim testini çözmek için Başla‘ya tıklayınız. Böylelikle test sorularını ve seçeneklerini görebilirsiniz. 100’e Kadar Nesne Sayılarını Belirleme ve Yazma testi tekrar tekrar çözmek üzere düzenlenmiştir. Yani kalıcı öğrenmek için tekrar önemlidir. Her tekrarda 100’e Kadar Nesne Sayılarını Belirleme ve Yazma testinde soru ve cevapların yeri değişecektir. Böylelikle ezber yapmadan öğrenme ağlanmaktadır.

      100’e Kadar Nesne Sayılarını Belirleme ve Yazma Konu Testinin Hazırlanışı:

      100’e Kadar Nesne Sayılarını Belirleme ve Yazma konu testi özellikle sanal etkileşimli bir çalışmadır. Diğer bir deyişle online test çözme çalışmasıdır. Üstelik 100’e Kadar Nesne Sayılarını Belirleme ve Yazma testi içerik geliştirme uzmanları tarafından özenle oluşturulmuştur. Aynı zamanda 100’e Kadar Nesne Sayılarını Belirleme ve Yazma testi MEB eğitim programlarına göre hazırlanmıştır. Çünkü 100’e Kadar Nesne Sayılarını Belirleme ve Yazma testi hazırlanırken program hedefleri dikkate alınmıştır. 100’e Kadar Nesne Sayılarını Belirleme ve Yazma kazanım testinde özellikle ders kitaplarında yer alan içerikler kullanılmıştır. Çünkü 100’e Kadar Nesne Sayılarını Belirleme ve Yazma çalışma testi öğrenme hedeflidir. Bununla birlikte 100’e Kadar Nesne Sayılarını Belirleme ve Yazma testi hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Böylelikle sınıf içi uygulamalar 100’e Kadar Nesne Sayılarını Belirleme ve Yazma testinin başarısını artıracaktır. Online 100’e Kadar Nesne Sayılarını Belirleme ve Yazma testi için öğrenci ya da öğretmen görüşü önemlidir. Bizimle görüş ve önerilerinizi paylaşınız.

testimiz.com

      Kazanım Testinin Yapısal Özellikleri:

      Testlerimiz sürekli güncellenmekte ya da yenilenmektedir. İnteraktif 100’e Kadar Nesne Sayılarını Belirleme ve Yazma test soruları genellikle çoktan seçmelidir. Ancak sınıf seviyesine göre 3 ya da 4 seçenekli olabilir. Ancak 100’e Kadar Nesne Sayılarını Belirleme ve Yazma konu testi hazırlanırken 1.2. ve 3. Sınıflar için genellikle 3 seçenek tercih edilmiştir. Çünkü seçenek sayısı 100’e Kadar Nesne Sayılarını Belirleme ve Yazma kazanım testinin zorluk seviyesini belirler. 100’e Kadar Nesne Sayılarını Belirleme ve Yazma çalışma testi için 4.sınıf ya da ikinci kademede 4 seçenek tercih edilmiştir. Ancak 100’e Kadar Nesne Sayılarını Belirleme ve Yazma etkileşim testinde her sorunun özellikle bir cevap hakkı vardır. Aynı zamanda istediğiniz zaman tercihinizi değiştirebilirsiniz. Uzaktan eğitim 100’e Kadar Nesne Sayılarını Belirleme ve Yazma testini özellikle tekrar tekrar çözebilirsiniz. Çünkü 100’e Kadar Nesne Sayılarını Belirleme ve Yazma testini yenilediğinizde soru ve cevapların yerleri değişmektedir. Her seferinde Böylece her tekrarda aynı konuda başka bir test çözeceksiniz. Ancak bazı bağlantılı testlerde bu özellik yoktur.

testimiz.com

      100’e Kadar Nesne Sayılarını Belirleme ve Yazma Testi Genel Özellikleri:

      100’e Kadar Nesne Sayılarını Belirleme ve Yazma konu testi özellikle bireysel öğrenmeye katkı sağlamak için hazırlanmıştır. İnteraktif 100’e Kadar Nesne Sayılarını Belirleme ve Yazma testi genellikle çevrimiçi çözülür. Çünkü 100’e Kadar Nesne Sayılarını Belirleme ve Yazma çalışma testi sanal etkileşimli bir çalışmadır. Ancak 100’e Kadar Nesne Sayılarını Belirleme ve Yazma konu testini yazarak çözmek isterseniz dokümanlar bölümünden indirebilirsiniz. Etkileşimli 100’e Kadar Nesne Sayılarını Belirleme ve Yazma test çalışması özellikle çevrecidir. Çünkü 100’e Kadar Nesne Sayılarını Belirleme ve Yazma kazanım testini çevrimiçi çözerken kâğıt israfı olmaz. Ancak yazdırılan çalışmalarda da içerik sıkıştırılarak kâğıt israfı önlemiştir. Böylece 100’e Kadar Nesne Sayılarını Belirleme ve Yazma testini çözerken atık oluşmaz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM