2.Sınıf Deste Düzine Test

8 Eylül 2023 3 By testimiz.com

2.Sınıf Deste Düzine

Test Çöz

Aynı türden 10 varlıktan oluşan çokluğa ne ad verilir?
Aynı türden 12 varlıktan oluşan çokluğa ne ad verilir?
Düzine desteden kaç tane fazladır?
Aynı türden kaç varlık bir deste oluşturur?
Düzine kaç varlıktan oluşur?
Bir destenin 5 fazlası kaçtır?
Bir düzinenin 5 fazlası kaçtır?
İki deste kaç eder?
Deste düzineden kaç tane eksiktir?
50 varlık kaç deste oluşturur?

       2.Sınıf Deste Düzine Konu Testi Hakkında:

       Deste Düzine uzaktan eğitim testini çözmek için Başla‘ya tıklayınız.

        1. 2.Sınıf Deste Düzine Konu Testi Nasıl Hazırlanmıştır?

Deste Düzine konu testi İnteraktif etkileşimli bir çalışmadır. Deste Düzine testi içerik geliştirme uzmanları tarafından özenle oluşturulmuştur. Aynı zamanda Deste Düzine testi MEB eğitim programlarına göre hazırlanmıştır. Çünkü Deste Düzine testi hazırlanırken program hedefleri dikkate alınmıştır. Deste Düzine kazanım testinde özellikle ders kitapları esas alınmıştır. Çünkü Deste Düzine çalışma testi öğrenme hedeflidir. Üstelik interaktif Deste Düzine testi hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Özellikle sınıf içi uygulamalar Deste Düzine testinin başarısını artırmaktadır. Online Deste Düzine testi için öğrenci yada öğretmen görüşü önemlidir. Lütfen bizimle paylaşınız.

       2. 2.Sınıf Deste Düzine Kazanım Testinin Yapısal Özellikleri:

İnteraktif Deste Düzine test soruları çoktan seçmelidir. Ancak sınıf seviyesine göre 3 yada 4 seçenekli olabilir. Deste Düzine konu testi hazırlanırken 1.2. ve 3. sınıflarda 3 seçenek tercih edilmiştir. Çünkü seçenek sayısı Deste Düzine kazanım testinin zorluk seviyesini belirler. Deste Düzine çalışma testi için 4.sınıf ve ikinci kademede 4 seçenek tercih edilmiştir. Ancak Deste Düzine etkileşim testinde her sorunun özellikle bir cevap hakkı vardır. Aynı zamanda istediğiniz zaman tercihinizi değiştirebilirsiniz. Uzaktan eğitim Deste Düzine testini tekrar tekrar çözebilirsiniz. Özellikle her seferinde başka bir test göreceksiniz. Çünkü Deste Düzine sanal testinde soru ve seçeneklerin yerleri sürekli değişir. Ancak bazı bağlantılı testlerde bu özellik yoktur. Etkileşimli Deste Düzine testinde süre kısıtlaması yoktur. Ancak siz kendi sürenizi tutabilirsiniz.

       3. 2.Sınıf Deste Düzine Çalışma Testinin Genel Özellikleri:

Deste Düzine konu testi özellikle bireysel öğrenmeye katkı sağlamak için hazırlanmıştır. İlk olarak interatif Deste Düzine testi online çözülür. Çünkü Deste Düzine çalışma testi sanal etkileşimli bir çalışmadır. Ancak Deste Düzine konu testini yazarak çözmek isterseniz dokümanlar bölümünden indirebilirsiniz. Etkileşimli Deste Düzine test çalışması özellikle çevrecidir. Çünkü Deste Düzine kazanım testini online çözerken kağıt israfı olmaz. Ancak yazdırılan çalışmalarda da içerik sıkıştırılarak kağıt israfı önlemiştir. Böylece Deste Düzine testini çözerken atık oluşmaz.

       4. Etkileşimli Deste Düzine Testi Telif Hakkı:

Deste Düzine etkileşim testi ilk olarak genel eğitim amacı ile hazırlanmıştır. Ancak Deste Düzine testini sanal ortamda ücretsiz çözebilirsiniz. Özellikle Deste Düzine konu testi telif hakkı aksi ispatlanmadıkça testimiz.com sitesine aittir. Ancak testimiz.com Deste Düzine kazanım testi telif hakkını saklı tutar. Sonuç olarak Deste Düzine testinin kullanımı özel izne tabidir.