4.Sınıf Deyimler Test

24 Mart 2023 0 By testimiz.com

4.Sınıf Deyimler Test

Test Çöz

 

 

      4.Sınıf Deyimler Test Hakkında:

       Deyimler uzaktan eğitim testini çözmek için Başla‘ya tıklayınız.

        1. 4.Sınıf Deyimler Konu Testi Nasıl Hazırlanmıştır?

Deyimler konu testi İnteraktif etkileşimli bir çalışmadır. Deyimler testi içerik geliştirme uzmanları tarafından özenle oluşturulmuştur. Aynı zamanda Deyimler testi MEB eğitim programlarına göre hazırlanmıştır. Çünkü Deyimler testi hazırlanırken program hedefleri dikkate alınmıştır. Deyimler kazanım testinde özellikle ders kitapları esas alınmıştır. Çünkü Deyimler çalışma testi öğrenme hedeflidir. Üstelik interaktif Deyimler testi hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Özellikle sınıf içi uygulamalar Deyimler testinin başarısını artırmaktadır. Online Deyimler testi için öğrenci yada öğretmen görüşü önemlidir. Lütfen bizimle paylaşınız.

       2. 4.Sınıf Deyimler Kazanım Testinin Yapısal Özellikleri:

İnteraktif Deyimler test soruları çoktan seçmelidir. Ancak sınıf seviyesine göre 3 yada 4 seçenekli olabilir. Deyimler konu testi hazırlanırken 1.2. ve 3. sınıflarda 3 seçenek tercih edilmiştir. Çünkü seçenek sayısı Deyimler kazanım testinin zorluk seviyesini belirler. Deyimler çalışma testi için 4.sınıf ve ikinci kademede 4 seçenek tercih edilmiştir. Ancak Deyimler etkileşim testinde her sorunun özellikle bir cevap hakkı vardır. Aynı zamanda istediğiniz zaman tercihinizi değiştirebilirsiniz. Uzaktan eğitim Deyimler testini tekrar tekrar çözebilirsiniz. Özellikle her seferinde başka bir test göreceksiniz. Çünkü Deyimler sanal testinde soru ve seçeneklerin yerleri sürekli değişir. Ancak bazı bağlantılı testlerde bu özellik yoktur. Etkileşimli Deyimler testinde süre kısıtlaması yoktur. Ancak siz kendi sürenizi tutabilirsiniz.

       3. 4.Sınıf Deyimler Çalışma Testinin Genel Özellikleri:

Deyimler konu testi özellikle bireysel öğrenmeye katkı sağlamak için hazırlanmıştır. İlk olarak interatif Deyimler testi online çözülür. Çünkü Deyimler çalışma testi sanal etkileşimli bir çalışmadır. Ancak Deyimler konu testini yazarak çözmek isterseniz dokümanlar bölümünden indirebilirsiniz. Etkileşimli Deyimler test çalışması özellikle çevrecidir. Çünkü Deyimler kazanım testini online çözerken kağıt israfı olmaz. Ancak yazdırılan çalışmalarda da içerik sıkıştırılarak kağıt israfı önlemiştir. Böylece Deyimler testini çözerken atık oluşmaz.

       4. Etkileşimli Deyimler Testi Telif Hakkı:

Deyimler etkileşim testi ilk olarak genel eğitim amacı ile hazırlanmıştır. Ancak Deyimler testini sanal ortamda ücretsiz çözebilirsiniz. Özellikle Deyimler konu testi telif hakkı aksi ispatlanmadıkça testimiz.com sitesine aittir. Ancak testimiz.com Deyimler kazanım testi telif hakkını saklı tutar. Sonuç olarak Deyimler testinin kullanımı özel izne tabidir.