4.Sınıf Matematik 6.Ünite Konu Testleri

30 Ocak 20210Yazar:testimiz.com

4.Sınıf Matematik 6.Ünite Konu Testleri

Karenin Çevresi Konu Testi

Dikdörtgenin Çevresi Konu Testi

Üçgenin Çevresi Konu Testi

Çevre Hesaplama Konu Testi

Geometri Çevre Problemleri Konu Testi

Çevre Ölçme Konu Testi

Kare ve Dikdörtgenin Çevre Uzunlukları Konu Testi

Çevre Uzunluğu Aynı Olan Geometrik Şekiller Konu Testi

Alan ile Birimkare İlişkisi Konu Testi

Kare ve Dikdörtgenin Alanı Konu Testi

Düzlemsel Şekillerin Alanı Konu Testi

Kare ve Dikdörtgenin Alanı Konu Testi

Tartma Konu Testi

Tartma Birimleri Arasındaki İlişkiler Konu Testi

Tartma Problemleri Konu Testi

Litre ve Mililitre Arasındaki İlişki Konu Testi

Litre ve Mililitre ile İlgili Problemler Konu Testi

Tartma

Tartma Problemleri

Sıvı Ölçüleri

Sıvı Ölçüleri Problemleri

Uzunluk Ölçüleri

Uzunluk Ölçme ile İlgili Problemler Çözme

       4.Sınıf Matematik 6.Ünite Testleri Hakkında:

       1. 4.Sınıf Matematik 6.Ünite Konu Testleri Nelerden Oluşturulmuştur?

Matematik 6.Ünitesi konu testleri İnteraktif ya da etkileşimli çalışmalardan oluşmuştur. Üstelik Matematik 6.Ünite testleri içerik geliştirme uzmanları tarafından özenle hazırlanmıştır. Aynı zamanda Matematik 6.Ünite testleri MEB eğitim programlarına göre düzenlenmiştir. Çünkü Matematik 6.Ünite testleri hazırlanırken program hedefleri dikkate alınmıştır. Matematik 6.Ünite çalışma testlerinde özellikle ders kitapları esas alınmıştır. Çünkü Matematik 6.Ünite hazırlık testleri öğrenme hedeflidir. Üstelik interaktif Matematik 6.Ünite konu testleri hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan yararlanılmıştır. Özellikle sınıf içi uygulamalar Matematik 6.Ünite testlerinin başarısını artırmaktadır. Online Matematik 6.Ünite tesleri için öğrenci ya da öğretmen görüşü önemlidir. Lütfen yorumlarınızı bizimle paylaşınız.

       2. 4.Sınıf Matematik 6.Ünite Kazanım Testlerinin Yapısal Özellikleri:

İnteraktif Matematik 6.Ünite testleri çoktan seçmeli sorulardan oluşturulmuştur. Çünkü seçenek sayısı Matematik 6.Ünite kazanım testlerinin zorluk seviyesini belirler. Ancak Matematik 6.Ünite çalışma testleri için 4.sınıf ve ikinci kademede 4 seçenek tercih edilmiştir. Matematik 6.Ünite etkileşim testlerinde her sorunun özellikle bir cevap hakkı vardır. Aynı zamanda istediğiniz zaman tercihinizi değiştirebilirsiniz. Uzaktan eğitim Matematik 6.Ünite testlerini tekrar tekrar çözebilirsiniz. Çünkü kalıcı öğrenme için tekrar önemlidir. Çünkü Matematik 6.Ünite sanal testlerinde soru ve seçeneklerin yerleri sürekli değişir. Böylece her tekrarınızda yeni bir test göreceksiniz. Ancak bazı bağlantılı testlerde bu özellik yoktur. Etkileşimli Matematik 6.Ünite testlerinde süre kısıtlaması yoktur. Ancak siz kendi sürenizi tutabilirsiniz.

       3. 4.Sınıf Matematik 6.Ünite Çalışma Testlerinin Genel Özellikleri:

Matematik 6.Ünite konu testleri özellikle bireysel öğrenmeye katkı sağlamak için hazırlanmıştır. İlk olarak interatif Matematik 6.Ünite testleri online çözülür. Çünkü Matematik 6.Ünite çalışma testleri sanal etkileşimli çalışmalardır. Bunun yanında Matematik 6.Ünite konu testlerini yazarak çözmek isterseniz dokümanlar bölümünden indirebilirsiniz. Etkileşimli Matematik 6.Ünite testleri çalışması özellikle çevrecidir. Çünkü Matematik 6.Ünite kazanım testlerini online çözerken kağıt israfı olmaz. Ancak yazdırılan çalışmalarda da içerik sıkıştırılarak kağıt israfı önlemiştir. Böylece Matematik 6.Ünite testini çözerken atık oluşmaz.

       4. Etkileşimli Matematik 6.Ünite Testleri Telif Hakkı:

Matematik 6.Ünite etkileşim testleri kısacası genel eğitim amacı ile hazırlanmıştır. Ancak Matematik 6.Ünite testlerini sanal ortamda ücretsiz çözebilirsiniz. Özellikle Matematik 6.Ünite konu testleri telif hakkı aksi ispatlanmadıkça testimiz.com sitesine aittir. Ancak testimiz.com Matematik 6.Ünite kazanım testleri telif hakkını saklı tutar. Sonuç olarak Matematik 6.Ünite testlerinin kullanımı özel izne tabidir.

testimiz.com.tr