2.Sınıf Okulda İletişim Kurarken Test

9 Eylül 2023 0 By testimiz.com

2.Sınıf Okulda İletişim Kurarken

Test Çöz

İndir

 

Aşağıdakilerden hangisi sihirli sözcüklerimizden birisi değildir?
Arkadaşımız bize bir iyilik yaptığında ona ne deriz?
“Elif’in kalemleri yere döküldü. Deniz kalemleri toplamasına yardım etti. Elif, Deniz’e teşekkür etti.” Bu durumda Deniz ne söylemeli?
Sırasına su dökülen Azra öğretmenle nasıl konuşmalı?
“Bahçede futbol oynarlarken Barış, Mehmet Polat’ı düşürdü.” Barış, Mehmet Polat’a ne söylemeli?
“Duygularımızı, ihtiyaçlarımızı ve isteklerimizi belirtirken …….. sözcüklerini kullanmalıyız.” Yukarıdaki cümlede boş bırakılan yere aşağıdakilerden hangisi yazılmalı?
“Kendimizi karşımızdakinin yerine koyarak onun da duygularını anlamaya çalışmalıyız.” Buna ne denir?
Tenefüste Mert Efe’nin yere çöp attığını gören Beren aşağıdaki davranışlardan hangisini yaparsa doğru olur?
Aşağıdaki davranışlardan hangisi yanlıştır?
Arkadaşınız sizinle boya kalemlerini paylaştı zaman aşağıdaki ifadelerden hangisini kullanırsın?
Aşağıdaki ifadelerden hangisi doğrudur?
“Tuğra, hasta olduğu için okula gelmemişti. Tura’yı merak eden Kuzey ziyaretine gitti.” Kuzey, Tuğra’ya hangisini söylemelidir?

      2.Sınıf Okulda İletişim Kurarken Test Hakkında:

       Okulda İletişim Kurarken uzaktan eğitim testini çözmek için Başla‘ya tıklayınız.

        1. 2.Sınıf Okulda İletişim Kurarken Konu Testi Nasıl Hazırlanmıştır?

Okulda İletişim Kurarken konu testi İnteraktif etkileşimli bir çalışmadır. Okulda İletişim Kurarken testi içerik geliştirme uzmanları tarafından özenle oluşturulmuştur. Aynı zamanda Okulda İletişim Kurarken testi MEB eğitim programlarına göre hazırlanmıştır. Çünkü Okulda İletişim Kurarken testi hazırlanırken program hedefleri dikkate alınmıştır. Okulda İletişim Kurarken kazanım testinde özellikle ders kitapları esas alınmıştır. Çünkü Okulda İletişim Kurarken çalışma testi öğrenme hedeflidir. Üstelik interaktif Okulda İletişim Kurarken testi hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Özellikle sınıf içi uygulamalar Okulda İletişim Kurarken testinin başarısını artırmaktadır. Online Okulda İletişim Kurarken testi için öğrenci yada öğretmen görüşü önemlidir. Lütfen bizimle paylaşınız.

       2. 2.Sınıf Okulda İletişim Kurarken Kazanım Testinin Yapısal Özellikleri:

İnteraktif Okulda İletişim Kurarken test soruları çoktan seçmelidir. Ancak sınıf seviyesine göre 3 yada 4 seçenekli olabilir. Okulda İletişim Kurarken konu testi hazırlanırken 1.2. ve 3. sınıflarda 3 seçenek tercih edilmiştir. Çünkü seçenek sayısı Okulda İletişim Kurarken kazanım testinin zorluk seviyesini belirler. Okulda İletişim Kurarken çalışma testi için 4.sınıf ve ikinci kademede 4 seçenek tercih edilmiştir. Ancak Okulda İletişim Kurarken etkileşim testinde her sorunun özellikle bir cevap hakkı vardır. Aynı zamanda istediğiniz zaman tercihinizi değiştirebilirsiniz. Uzaktan eğitim Okulda İletişim Kurarken testini tekrar tekrar çözebilirsiniz. Özellikle her seferinde başka bir test göreceksiniz. Çünkü Okulda İletişim Kurarken sanal testinde soru ve seçeneklerin yerleri sürekli değişir. Ancak bazı bağlantılı testlerde bu özellik yoktur. Etkileşimli Okulda İletişim Kurarken testinde süre kısıtlaması yoktur. Ancak siz kendi sürenizi tutabilirsiniz.

       3. 2.Sınıf Okulda İletişim Kurarken Çalışma Testinin Genel Özellikleri:

Okulda İletişim Kurarken konu testi özellikle bireysel öğrenmeye katkı sağlamak için hazırlanmıştır. İlk olarak interatif Okulda İletişim Kurarken testi online çözülür. Çünkü Okulda İletişim Kurarken çalışma testi sanal etkileşimli bir çalışmadır. Ancak Okulda İletişim Kurarken konu testini yazarak çözmek isterseniz dokümanlar bölümünden indirebilirsiniz. Etkileşimli Okulda İletişim Kurarken test çalışması özellikle çevrecidir. Çünkü Okulda İletişim Kurarken kazanım testini online çözerken kağıt israfı olmaz. Ancak yazdırılan çalışmalarda da içerik sıkıştırılarak kağıt israfı önlemiştir. Böylece Okulda İletişim Kurarken testini çözerken atık oluşmaz.

       4. Etkileşimli Okulda İletişim Kurarken Testi Telif Hakkı:

Okulda İletişim Kurarken etkileşim testi ilk olarak genel eğitim amacı ile hazırlanmıştır. Ancak Okulda İletişim Kurarken testini sanal ortamda ücretsiz çözebilirsiniz. Özellikle Okulda İletişim Kurarken konu testi telif hakkı aksi ispatlanmadıkça testimiz.com sitesine aittir. Ancak testimiz.com Okulda İletişim Kurarken kazanım testi telif hakkını saklı tutar. Sonuç olarak Okulda İletişim Kurarken testinin kullanımı özel izne tabidir.