2.Sınıf İngilizce Konu Testleri

2 Şubat 2022 0 By testimiz.com

2.Sınıf İngilizce Konu Testleri

Unıt 1 Words 

Unıt 2 Frıends 

Unıt 3 In The Classroom 

Unıt 4 Numbers 

Unıt 5 Colours 

Unıt 6 In The Playground 

Unıt 7 Body Parts 

Unıt 8 Pets 

Unıt 9 Fruıts 

Unıt 10 Anımals 

      İngilizce Konu Testleri Hakkında:

      Çevrimiçi 2.Sınıf İngilizce Testleri özellikle öğrenme hedefli hazırlanmıştır. Konu testleri genellikle ünite işlenişine göre sıralanmıştır. Ancak 2.Sınıf İngilizce Testlerini konunun işlenişini takip eden süreçte çözmeniz gerekir. Diğer yandan istediğiniz zaman istediğiniz testi çözebilirsiniz. Çünkü düzenli tekrar kalıcı öğrenmenizi sağlayacaktır. Çevrimiçi 2.Sınıf İngilizce testler özellikle tekrar tekrar çözmek üzere düzenlenmiştir. Yani her tekrarda soru ve seçenekler yer değiştirmektedir. Böylelikle ezberlemeden öğrenme sağlanmaktadır.

testimiz.com

       Çevrimiçi 2.Sınıf İngilizce Testlerinin Hazırlanışı:

       Çevrimiçi 2.Sınıf İngilizce konu testleri İnteraktif veya etkileşimli çalışmalardan oluşmuştur. Üstelik 2.Sınıf İngilizce testleri içerik geliştirme uzmanları tarafından özenle hazırlanmıştır. Ayrıca 2.Sınıf İngilizce testleri MEB eğitim programlarına göre düzenlenmiştir. Çünkü 2.Sınıf İngilizce testleri hazırlanırken program hedefleri dikkate alınmıştır. Online 2.Sınıf İngilizce çalışma testlerinde özellikle ders kitapları esas alınmıştır. Çünkü 2.Sınıf İngilizce hazırlık testleri öğrenme hedeflidir. Üstelik 2.Sınıf İngilizce konu testleri hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan yararlanılmıştır. Özellikle sınıf içi uygulamalar 2.Sınıf İngilizce testlerinin başarısını artırmaktadır. Sanal 2.Sınıf İngilizce tesleri için öğrenci ya da öğretmen görüşü önemlidir. Lütfen yorumlarınızı bizimle paylaşınız.

      Konu Testlerinin Yapısı:

      İnteraktif 2.Sınıf İngilizce testleri genellikle çoktan seçmeli sorulardan oluşturulmuştur. Çünkü seçenek sayısı 2.Sınıf İngilizce kazanım testlerinin zorluk seviyesini belirler. Ancak 2.Sınıf İngilizce testleri için 4.sınıf ve ikinci kademede genellikle 4 seçenek tercih edilmiştir. Online 2.Sınıf İngilizce etkileşim testlerinde her sorunun özellikle bir cevap hakkı vardır. Ancak istediğiniz zaman tercihinizi değiştirebilirsiniz. Uzaktan eğitim 2.Sınıf İngilizce testlerini tekrar tekrar çözebilirsiniz. Çünkü kalıcı öğrenme için tekrar önemlidir. Çünkü 2.Sınıf İngilizce sanal testlerinde soru ve seçeneklerin yerleri sürekli değişir. Böylece her tekrarınızda yeni bir test göreceksiniz. Ancak bazı bağlantılı testlerde bu özellik yoktur. Etkileşimli 2.Sınıf İngilizce testlerinde süre kısıtlaması yoktur. Ancak siz kendi sürenizi tutabilirsiniz.