3.Sınıf Doğal Sayılar Test

10 Eylül 2023 0 By testimiz.com

3.Sınıf Doğal Sayılar

Test Çöz

Çalışma İndir

 

“2 yüzlük + 4 onluk + 7 birlik” hangi doğal sayıyı oluşturur?
“4 yüzlük + 8 onluk + 2 birlik” hangi sayıyı oluşturur?
“iki yüz yetmiş altı” sayısının rakamla gösterilişi aşağıdakilerden hangisidir?
“Sekizyüzdokuz” sayısının rakamla gösterilişi aşağıdakilerden hangisidir?
“734” sayısının içinde kaç yüzlük vardır?
“587” sayısının yüzler basamağında hangi rakam vardır?
“305″ sayısının çözümlenmiş şekli aşağıdakilerden hangisidir?
“429” sayısının çözümlenmiş şekli aşağıdakilerden hangisidir?
“100 + 100 + 100 + 100 + 1 + 1 “şeklinde çözümlenmiş olan sayının okunuşu aşağıdakilerden hangisidir?
 “653″ sayısının okunuşu aşağıdakilerden hangisidir?

       3.Sınıf Doğal Sayılar Testi Hakkında:

       Üç Basamaklı Doğal Sayılar uzaktan eğitim testini çözmek için Başla‘ya tıklayınız.

        1. 3.Sınıf Üç Basamaklı Doğal Sayılar Konu Testi Nasıl Hazırlanmıştır?

Üç Basamaklı Doğal Sayılar konu testi İnteraktif etkileşimli bir çalışmadır. Üç Basamaklı Doğal Sayılar testi içerik geliştirme uzmanları tarafından özenle oluşturulmuştur. Aynı zamanda Üç Basamaklı Doğal Sayılar testi MEB eğitim programlarına göre hazırlanmıştır. Çünkü Üç Basamaklı Doğal Sayılar testi hazırlanırken program hedefleri dikkate alınmıştır. Üç Basamaklı Doğal Sayılar kazanım testinde özellikle ders kitapları esas alınmıştır. Çünkü Üç Basamaklı Doğal Sayılar çalışma testi öğrenme hedeflidir. Üstelik interaktif Üç Basamaklı Doğal Sayılar testi hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Özellikle sınıf içi uygulamalar Üç Basamaklı Doğal Sayılar testinin başarısını artırmaktadır. Online Üç Basamaklı Doğal Sayılar testi için öğrenci yada öğretmen görüşü önemlidir. Lütfen bizimle paylaşınız.

       2. 3.Sınıf Üç Basamaklı Doğal Sayılar Kazanım Testinin Yapısal Özellikleri:

İnteraktif Üç Basamaklı Doğal Sayılar test soruları çoktan seçmelidir. Ancak sınıf seviyesine göre 3 yada 4 seçenekli olabilir. Üç Basamaklı Doğal Sayılar konu testi hazırlanırken 1.2. ve 3. sınıflarda 3 seçenek tercih edilmiştir. Çünkü seçenek sayısı Üç Basamaklı Doğal Sayılar kazanım testinin zorluk seviyesini belirler. Üç Basamaklı Doğal Sayılar çalışma testi için 4.sınıf ve ikinci kademede 4 seçenek tercih edilmiştir. Ancak Üç Basamaklı Doğal Sayılar etkileşim testinde her sorunun özellikle bir cevap hakkı vardır. Aynı zamanda istediğiniz zaman tercihinizi değiştirebilirsiniz. Uzaktan eğitim Üç Basamaklı Doğal Sayılar testini tekrar tekrar çözebilirsiniz. Özellikle her seferinde başka bir test göreceksiniz. Çünkü Üç Basamaklı Doğal Sayılar sanal testinde soru ve seçeneklerin yerleri sürekli değişir. Ancak bazı bağlantılı testlerde bu özellik yoktur. Etkileşimli Üç Basamaklı Doğal Sayılar testinde süre kısıtlaması yoktur. Ancak siz kendi sürenizi tutabilirsiniz.

       3. 3.Sınıf Üç Basamaklı Doğal Sayılar Çalışma Testinin Genel Özellikleri:

Üç Basamaklı Doğal Sayılar konu testi özellikle bireysel öğrenmeye katkı sağlamak için hazırlanmıştır. İlk olarak interatif Üç Basamaklı Doğal Sayılar testi online çözülür. Çünkü Üç Basamaklı Doğal Sayılar çalışma testi sanal etkileşimli bir çalışmadır. Ancak Üç Basamaklı Doğal Sayılar konu testini yazarak çözmek isterseniz dokümanlar bölümünden indirebilirsiniz. Etkileşimli Üç Basamaklı Doğal Sayılar test çalışması özellikle çevrecidir. Çünkü Üç Basamaklı Doğal Sayılar kazanım testini online çözerken kağıt israfı olmaz. Ancak yazdırılan çalışmalarda da içerik sıkıştırılarak kağıt israfı önlemiştir. Böylece Üç Basamaklı Doğal Sayılar testini çözerken atık oluşmaz.

       4. Etkileşimli Üç Basamaklı Doğal Sayılar Testi Telif Hakkı:

Üç Basamaklı Doğal Sayılar etkileşim testi ilk olarak genel eğitim amacı ile hazırlanmıştır. Ancak Üç Basamaklı Doğal Sayılar testini sanal ortamda ücretsiz çözebilirsiniz. Özellikle Üç Basamaklı Doğal Sayılar konu testi telif hakkı aksi ispatlanmadıkça testimiz.com sitesine aittir. Ancak testimiz.com Üç Basamaklı Doğal Sayılar kazanım testi telif hakkını saklı tutar. Sonuç olarak Üç Basamaklı Doğal Sayılar testinin kullanımı özel izne tabidir.