2.Sınıf Eş anlamlı Kelimeler Test

2.Sınıf Eş anlamlı Kelimeler Test

2.Sınıf Eş anlamlı Kelimeler

Test Çöz

“Yaşlı” sözcüğünün eş anlamlısı hangisidir?
“Konuk” sözcüğünün eş anlamlısı hangisidir?
“Talebe” sözcüğünün eş anlamlısı hangisidir?
“Mektep” sözcüğünün eş anlamlısı hangisidir?
“Hekim” sözcüğünün eş anlamlısı hangisidir?
Sözcük eşleştirmelerinden hangisi eş anlamlıdır?
Aşağıdaki sözcük eşleştirmelerinden hangisi eş anlamlı değildir?
Sözcük eşleştirmelerinden hangisi eş anlamlıdır?
Aşağıdaki sözcük eşleştirmelerinden hangisi eş anlamlı değildir?
Verilen sözcük eşleştirmelerinden hangisi eş anlamlıdır?
Aşağıdaki sözcük eşleştirmelerinden hangisi eş anlamlı değildir?
Verilen sözcük eşleştirmelerinden hangisi eş anlamlıdır?

      2.Sınıf Eş anlamlı Kelimeler Test Hakkında:

       Eş anlamlı Sözcükler uzaktan eğitim testini çözmek için Başla‘ya tıklayınız.

        1. 2.Sınıf Eş anlamlı Sözcükler Konu Testi Nasıl Hazırlanmıştır?

Eş anlamlı Sözcükler konu testi İnteraktif etkileşimli bir çalışmadır. Eş anlamlı Sözcükler testi içerik geliştirme uzmanları tarafından özenle oluşturulmuştur. Aynı zamanda Eş anlamlı Sözcükler testi MEB eğitim programlarına göre hazırlanmıştır. Çünkü Eş anlamlı Sözcükler testi hazırlanırken program hedefleri dikkate alınmıştır. Eş anlamlı Sözcükler kazanım testinde özellikle ders kitapları esas alınmıştır. Çünkü Eş anlamlı Sözcükler çalışma testi öğrenme hedeflidir. Üstelik interaktif Eş anlamlı Sözcükler testi hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Özellikle sınıf içi uygulamalar Eş anlamlı Sözcükler testinin başarısını artırmaktadır. Online Eş anlamlı Sözcükler testi için öğrenci yada öğretmen görüşü önemlidir. Lütfen bizimle paylaşınız.

       2. 2.Sınıf Eş anlamlı Sözcükler Kazanım Testinin Yapısal Özellikleri:

İnteraktif Eş anlamlı Sözcükler test soruları çoktan seçmelidir. Ancak sınıf seviyesine göre 3 yada 4 seçenekli olabilir. Eş anlamlı Sözcükler konu testi hazırlanırken 1.2. ve 3. sınıflarda 3 seçenek tercih edilmiştir. Çünkü seçenek sayısı Eş anlamlı Sözcükler kazanım testinin zorluk seviyesini belirler. Eş anlamlı Sözcükler çalışma testi için 4.sınıf ve ikinci kademede 4 seçenek tercih edilmiştir. Ancak Eş anlamlı Sözcükler etkileşim testinde her sorunun özellikle bir cevap hakkı vardır. Aynı zamanda istediğiniz zaman tercihinizi değiştirebilirsiniz. Uzaktan eğitim Eş anlamlı Sözcükler testini tekrar tekrar çözebilirsiniz. Özellikle her seferinde başka bir test göreceksiniz. Çünkü Eş anlamlı Sözcükler sanal testinde soru ve seçeneklerin yerleri sürekli değişir. Ancak bazı bağlantılı testlerde bu özellik yoktur. Etkileşimli Eş anlamlı Sözcükler testinde süre kısıtlaması yoktur. Ancak siz kendi sürenizi tutabilirsiniz.

       3. 2.Sınıf Eş anlamlı Sözcükler Çalışma Testinin Genel Özellikleri:

Eş anlamlı Sözcükler konu testi özellikle bireysel öğrenmeye katkı sağlamak için hazırlanmıştır. İlk olarak interatif Eş anlamlı Sözcükler testi online çözülür. Çünkü Eş anlamlı Sözcükler çalışma testi sanal etkileşimli bir çalışmadır. Ancak Eş anlamlı Sözcükler konu testini yazarak çözmek isterseniz dokümanlar bölümünden indirebilirsiniz. Etkileşimli Eş anlamlı Sözcükler test çalışması özellikle çevrecidir. Çünkü Eş anlamlı Sözcükler kazanım testini online çözerken kağıt israfı olmaz. Ancak yazdırılan çalışmalarda da içerik sıkıştırılarak kağıt israfı önlemiştir. Böylece Eş anlamlı Sözcükler testini çözerken atık oluşmaz.

       4. Etkileşimli Eş anlamlı Sözcükler Testi Telif Hakkı:

Eş anlamlı Sözcükler etkileşim testi ilk olarak genel eğitim amacı ile hazırlanmıştır. Ancak Eş anlamlı Sözcükler testini sanal ortamda ücretsiz çözebilirsiniz. Özellikle Eş anlamlı Sözcükler konu testi telif hakkı aksi ispatlanmadıkça testimiz.com sitesine aittir. Ancak testimiz.com Eş anlamlı Sözcükler kazanım testi telif hakkını saklı tutar. Sonuç olarak Eş anlamlı Sözcükler testinin kullanımı özel izne tabidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.